Адміністрація Михайлівського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Михайлівського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Михайлівське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Михайлівське кладовище знаходиться у Святошинському районі Києва. Загальна територія об’єкта – 1,6 га. Воно було засноване в 1890 році, спочатку воно було сільським, і ховали тут жителів однойменного села, проте з ростом міста кладовище отримало статус міського. Закритим воно стало 1988 року, коли всі ділянки були заповнені. На сьогоднішній день тут дозволені родинні поховання, якщо площа могили дозволяє це зробити.

Де замовити пам’ятник на Михайлівському кладовищі?

На території будь-якого кладовища досить багато ритуальних агентств, проте компанія «Антік» виділяється серед них доступними цінами і високою якістю надаваних послуг. Якщо ви хочете вшанувати пам’ять покійного, ви можете замовити красивий, недорогий пам’ятник у нас.

Ми пропонуємо як стандартні моделі, на які можемо нанести гравірування будь-якої складності, так і розробку персонального проекту. Останній може бути яким завгодно, все залежить тільки від ваших побажань і фантазії. Ми можемо виконати як просту, але оригінальну ідею, так і виготовити досить складне скульптурне або архітектурне рішення. Ознайомитися з прайсом на стандартні вироби можна на місці, а виготовлення пам’ятника під замовлення обговорюється індивідуально.

Проведення похорону на кладовищі

Наша компанія допомагає організувати похорон. Звернувшись до нас, вам не доведеться турбуватися про те, як провести весь процес – довірте цю роботу професіоналам. Ми надамо такі послуги:

  • Юридичний супровід. Ми отримаємо всі необхідні довідки та дозволи відповідно до законодавства України.
  • Подача ритуального транспорту.
  • У нас є власний морг, тому вам не доведеться шукати, куди визначити тіло до поховання.
  • Ми надамо транспорт і для тих, хто прийшов попрощатися з покійним.
  • Ми проведемо процедуру прощання і поховання.
  • Наші співробітники орендують зал для проведення поминок.

Ми пропонуємо прийнятні ціни, повний пакет послуг. У нас також можна придбати похоронне приладдя, вибрати труну, замовити вінок. Якщо ви збираєтеся кремувати покійного, ми організуємо і це, надавши послуги крематорію. Зверніть увагу на те, що для спалення тіла потрібна спеціальна труна без фурнітури, у нас є такі в наявності. Після процедури вам буде видана урна з прахом.

Додаткові послуги нашої компанії

Ми працюємо на всіх кладовищах Києва, в тому числі і закритих, де ховати вже не можна, але це не означає, що на такому погості нічого робити. Вже існуючі могили потребують постійного догляду, пам’ятники в обслуговуванні, тому ми пропонуємо послуги з чищення пам’ятників, їх відновлення, реставрації написів, встановлення і фарбування огорожі, прибирання території. Це недорого, при цьому вам не доведеться витрачати сили і шукати час на те, щоб привести місце поховання до ладу – за вас це зроблять професіонали. Інші послуги:

  • Якщо вам потрібно розшукати померлого родича, і ви не знаєте, де він похований, ви можете звернутися до нас. Ми допоможемо знайти його, оскільки володіємо базою померлих, назвемо вам кладовище і номер ділянки, покажемо це місце на карті.
  • Наші фахівці допомагають і в придбанні ділянки на кладовищі, це можна зробити як в терміновому порядку, якщо близький пішов від вас тільки що, так і завчасно. Якщо відкинути забобони, багато хто купує ділянку або декілька заздалегідь: це дозволяє в майбутньому створити сімейне поховання, яке зручно відвідувати, не доводиться їздити на різні кладовища або прокладати великий шлях на одному з них.
  • Ми маємо ліцензію на перевезення покійних по Україні і за її межі. Для того щоб здійснювати цю діяльність, потрібно мати спеціальний транспорт і дозвіл від держави. Ми допоможемо вам доставити покійного в будь-яку точку світу.

Звертаючись до нас, ви отримаєте обслуговування високої якості за найдоступнішою ціною. З нами можна домовитися і на індивідуальних умовах.