Купити місце на кладовищі в Києві і Україні

Звернувшись в нашу компанію з питання покупки місця на кладовищі вам допоможуть з пошуком захоронення, розкажуть де можна купити нове місце, а в яких випадках дозволяється тільки під-поховання в могилу родичів, тому що не на всіх кладовищах Києва та інших міст України в повній мірі діють цвинтарі, а деякі є повністю закритими для нових поховань.

Наші фахівці також безкоштовно проконсультують вас, проведуть розрахунок вартості всіх робіт, допоможуть з оформленням будь-яких документів і вирішать всі можливі проблеми.

Ціна місця на кладовищі в Києві і по Україні залежить від багатьох факторів, сюди зазвичай включають такі види робіт як:

  • Організація похорону;
  • Благоустрій могили;
  • Установка пам’ятника;
  • Догляд за могилою.

Саме місце на кладовищі по Закону України купити не можна, оскільки держава відводить землю на діючих кладовищах на безкоштовній основі, але також бувають і законні операції при відмові від могили і перепродажу місць іншим особам на старих кладовищах, при переоформленні, і при виняткових ситуаціях, які розглядаються на індивідуальній основі.

Крім цього отримуючи місце на кладовищі клієнту потрібно витратити достатньо часу на підготовку і оформлення документів – в цьому випадку, всю паперову тяганину можна перекласти також на нашу компанію, особливо дана послуга актуальна якщо замовник знаходиться за межами України.

У будь-яких інших випадках купити місце на кладовищі офіційно неможливо і подібні махінації з хабарами чиновникам та іншим особам ведуть за собою кримінальну відповідальність, або ж часто призводять до того, що клієнта просто-напросто “розводять” і забравши гроші пропадають без сліду.

Саме з цих причин слід звертатися в легальні компанії, які можуть підтвердити свій статус. Одним із прикладів пошуку подібної компанії є наявність торгової марки, надання всіх дозвільних та супровідних документів на вимогу клієнта, наявність документів, що підтверджують співпрацю з тим чи іншим кладовищем, оформлення договору і т.д.

В інтернеті знайти подібні агентства дійсно складно, але для початку можна спиратися на кілька ключових факторів. Наприклад, наш сайт розташований на домені .ua – а такі домени в Україні дозволені до продажу тільки особам які мають торгову марку, крім цього звернувшись до нас ви офіційно укладаєте договір на всі товари Вашого замовлення послуги та маєте можливість запросити будь-які інші підтверджуючі документи. Таким чином можна відсікти підприємства з сумнівним походженням і з упевненістю звернутися до легального постачальнику ритуальних послуг.

Мені потрібно поховання в родинну могилу – яка ціна?

Для замовлення поховання в родинну могилу потрібно дотримати санітарні норми, потрібно надати свідоцтво про смерть, узгодження з адміністрацією цвинтаря, а також врахувати, що з моменту останнього похорону на могилі має пройти не менше 15ти років.

Ціна такої послуги може обійтися приблизно в 1000 грн. Якщо вам потрібно поховати урну, то ціна складе приблизно 100 грн.

Пошук місця поховання по Україні

На додаток до всього вищесказаного, перевагою співпраці з нашою ритуальною службою є те, що ми офіційно працюємо з усіма кладовищами країни і надаємо таку послугу як: пошук могили на кладовищі.

Фахівці агентства з легкістю зможуть знайти могилу померлого родича, дистанційно виконають послуги з догляду та прибирання території або будь-які інші роботи, вишлють фото і відео-звіти.

З якою б проблемою ви не зіткнулися, тут вам допоможуть все вирішити і нададуть всі необхідні послуги від “А” до “Я”.

Для замовлення послуг, безкоштовної консультації і з усіх питань – зверніться до нас в будь-який зручний час і ми відреагуємо якомога скоріше.