Застосування мармуру у ванній кімнаті

Застосування мармуру у ванній кімнаті фото

Дата публікації:

Ремонт у ванній кімнаті, настільки ж важливий, як у вітальні або дитячої кімнати. Окрім естетичного задоволення, ця кімната повинна володіти і практичними властивостями, так як там відбувається тісний контакт з водою.

Як оформити ванну кімнату, і які взяти матеріали? Напевно, це питання долає кожного, хто береться за ремонт. Сучасний вибір матеріалів, фурнітури і предметів меблів для ванної, відкриває перед власником можливість фантазувати і втілювати свої задуми.

Ванна кімната, оформлена в елегантному і стриманому стилі, рідко обходиться без такого досконалого матеріалу, як мармур.

Плитка з мармуру і інші натуральні матеріали, здатні перетворити ванну кімнату в звичайному багатоповерховому будинку, в палацову прибрану. Адже мармур здавна використовували багаті люди, він має дивовижні властивості. Це практично самий екологічно чистий камінь, який надає виключно позитивну дію на людину. Що важливо, мармур має антибактеріальну властивість, він не піддається цвілі і грибків. Ще цей матеріал насичений позитивною енергією, яку камінь передає людині при зіткненні.

Безліч мармурових виробів надано на вибір покупцеві в спеціалізованих магазинах, це підвіконні плити, облицювальні плитки на стіни та підлогу, і навіть сантехніка і стільниці. Цей матеріал схильний до такої обробки, яка робить поверхню водонепроникною. Вибір різновидів мармуру величезний, їх існує понад 100.

Цей оброблений природний матеріал має малюнок і відтінок, даний природою, і палітра його володіє величезним вибором. Більшість українців вибирають кремові сорти мармуру, такі як Розалія, Брец Сарда, Крем Марфіл. Коштують такі плити по-різному, все залежить, де був здобутий камінь, і що використовувалося при його обробці.

Сучасні технології можуть перетворити звичайний камінь на витвір мистецтва, роблячи його поверхню як ідеально гладкою, так і шорсткою, зістареною і навіть схожою на шкіру. Різноманітність фактур мармуру дають Вам можливість зробити ванну кімнату унікальним твором архітектури.

Правильно і красиво організувати місце у ванній під силу не кожному, тому краще скористатися допомогою дизайнерів, які при проектуванні врахують всі Ваші побажання. Але оцінка таких фахівців досить висока, та й залежить багато від складності та термінів. Крім мармуру, також можна використовувати для обробки інші натуральні матеріали, такі як, граніт, онікс.