Сходи з габро: каталог

Купити сходи з габро від виробника

Габро – гірська порода насиченого чорного кольору. Відноситься до ряду гранітних мінералів. Вироби з габро виділяються високою міцністю і стійкістю до механічного впливу. Легко витримує різкі коливання температури без втрати механічних властивостей. Використовується для виготовлення пам’ятників і будівельних елементів включаючи сходи.

Сходинки з габро поєднують в собі відмінні механічні показники, термостійкість, якість і доступну ціну. Вироби стійкі до будь-якого механічного впливу. Зламати їх складно. Звідси випливає їх величезний термін служби – понад 200 років. Сходи габро легко переносять різкі перепади температур завдяки невеликому коефіцієнту розширення. Навіть при сильному замерзанні на поверхні сходів не з’являються тріщини і відколи.

Сходи з габро виділяються насиченим чорним кольором. Це основна перевага таких виробів. Серед усього розмаїття насичених чорних відтінків можуть зустрічаються вкраплення кольорових мінералів, що розбавляє монотонне чорне забарвлення. При правильній термічній обробці габро переливається на світлі створюючи красиві візуальні ефекти. Підібрати ідеальний варіант сходів з габро можна в нашому широкому асортименті.

Каталог сходів з габро від «Антік»

На вибір надається великий перелік сходів з габро. Вони відрізняються по:

  • Ціні;
  • Виду;
  • Розміру;
  • Відтінку кольору.

Ціновий діапазон на сходинки: від 500 до 2000 гривень за м2. Ми пропонуємо найнижчу ціну на вироби завдяки власному виробництву, без посередників. Сходинки розбиті на два види: цілісні і накладні.

  • Цілісні вироби виконуються монолітною структурою. Вони трохи дорожче накладних, але при цьому міцніше.
  • Накладні сходинки складаються з опори і плит. Плити укладаються зверху на опору. Така особливість дозволяє викладати з плит мозаїки або малюнки.

Колір всіх виробів чорний, він насичений і глибокий. Відмінності у відтінках: від темного до світлого, структура однорідна. Можуть зустрічатися розведення кольорових мінералів. Вироби в основному виготовляються з габро видобутого на двох родовищах: Букинському і Луговому.

Поверхня сходів оброблена термічним способом. Така обробка надає поверхні анти-ковзаючі властивості. Всього є два типових розміри продукції: 350х30х1000 і 350х150х1000 мм.

Вигоди покупки від виробника «Антік»

Пропонуємо унікальні умови покупки кам’яних сходів як для роздрібних, так і для оптових покупців.

  • Діє система виготовлення товарів на замовлення;
  • Доставка по всіх містах України, також можлива доставка в інші країни;
  • Низькі ціни без посередників;
  • Різні знижки, акції та пропозиції.

Дізнатися про можливості виготовлення товарів і їх доставки за кордон можна у менеджера. Зв’язатися з ним просто: достатньо оформити зворотний дзвінок на сайті. Крім уточнення інформації наші фахівці можуть провести безкоштовну консультацію з питання підбору виробів під ваші вимоги.

Оцініть переваги компанії «Антік» замовивши сходинки з габро за найвигіднішими пропозиціями в Україні.