Сходи з базальту: каталог

Купити сходи з базальту від виробника

Базальт – це магматична гірська порода високої міцності. Вона активно використовується для створення ізолюючих матеріалів, а також виробництва будівельних елементів. До них також відносять сходи.

Сходи з базальту виділяються підвищеною стійкістю до лужних і кислотних середовищ. Вони міцні та довговічні, стійкі до механічного впливу і просідання. Зламати такі вироби ударами досить важко. При цьому вони добре чинять опір спеки і холоду, перепадам температур. Спокійно переносять низькі температури без виникнення тріщин і інших ушкоджень. Вироби з базальту можуть бути чорного, темно-сірого і темно-зеленого кольорів. Колір залежить від місця видобутку мінералу і наявності домішок.

Базальт – це порівняно дорогий матеріал для виробництва сходів. Але наш магазин пропонує найнижчу ціну на сходинки з базальту завдяки прямій роботі з кар’єрами. Ми встановлюємо вартість товарів без націнок посередників. Це робить нас одним з кращих постачальників кам’яних виробів в Україні.

Асортимент сходів з базальту

Вибір сходів з базальту в нашому магазині розбитий на категорії, щоб вам простіше було підібрати ідеальний варіант. Сходинки розрізняються по:

 • Ціні;
 • Видам;
 • Кольорам;
 • Розмірам.

Ціна на стандартні вироби встановлюється в діапазоні від 1500 до 5000 гривень за м2. Всього представлено два види сходів: цілісні і накладні, вони відрізняються структурою.

 • Цілісні виконані монолітною формою. Вони міцніше, але коштують дорожче.
 • Накладні складаються з двох частин: опори і накладних плит. Така особливість дозволяє виконувати з накладних плит кольорові мозаїки та малюнки. Додаткова особливість накладних виробів – виступаючі бортики по краях плит.

Колір сходів представлений чорним і його відтінками: від темного до світлого. Можуть бути вкраплення мінералів, що розбавляє монотонну гаму додатковими кольорами і відтінками. Термообробка поверхні надає ефект антиковзання і матовий блиск.

В основному сходинки виготовляються з базальту Берестовецького родовища. Типові розміри виробів: 350х30х1000 і 350х150х1000 мм. Дізнатися про наявність товару на складі можна на сторінці з описом. У разі відсутності бажаного виробу на складі, його можна замовити.

Ключові вигоди покупки в «Антік»

Унікальні пропозиції і знижки чекають наших покупців. Кожен товар може бути куплений за вигідною ціною. Всі доступні пропозиції по кожному товару можна переглянути на сторінці з його описом.

 • Працює послуга виготовлення товарів на замовлення.
 • Є доставка по містам України та іншим країнам.
 • Доставляємо вироби в будь-яку точку світу.
 • Для консультації з цікавлячих питань ви можете оформити зворотний дзвінок.
 • При бажанні надаємо безкоштовну консультацію для вибору ідеального варіанту сходів з базальту під ваш запит.

Ми відкриті до співпраці як з роздрібними, так і з оптовими покупцями. Для роздрібних клієнтів пропонуємо регулярні акції та знижки. Для оптових розроблена унікальна торгова пропозиція: знижка на оптову покупку. Купуйте наші вироби з прогресуючою знижкою, яка залежить від обсягу товару, що купується. Запросити знижку можна через сторінку з описом виробу або на сторінці каталогу. Оцініть всі переваги співпраці з нами замовивши сходи з базальту за кращою пропозицією в Україні.