Купити сходи з анортозиту від виробника

Анортозит це магматична гірська порода. Вона виділяється відмінними механічними властивостями. Як доповнення радіоактивною стійкістю. Порода має приємний зелений колір. Вироби з такого матеріалу міцні, стійкі до температур, не пропускають вологу.

Сходинки з анортозиту увібрали в себе всі позитивні властивості цього матеріалу. Вони дуже міцні, стійкі до ударів, тому довговічні. Можуть простояти в цілості й неушкодженості більше 200 років. Як і будь-який виріб з природного каменю, сходи з анортозиту мають гарний зовнішній вигляд. Приємний зелений колір розбавляється білими вкрапленнями утворюючи гармонійний малюнок. Окрім краси, вони виділяються практичністю. Легко переносять різкі перепади температур. Навіть при сильному морозі не тріскаються.

Анортозит це досить дорогий матеріал. Його добувають в Луковецькому родовищі. Запаси породи обмежені, а попит досить великий. Але наш завод пропонує кращу ціну на сходи з анортозиту завдяки прямій співпраці з кар’єром.

Каталог сходів з анортозиту

На вибір надаються сходи з анортозиту різних видів і категорій. Вони рознесені по фільтрам:

  • Ціни;
  • Виду;
  • Кольору;
  • Розмірів;
  • Типу обробки;
  • Родовища матеріалу.

Ціна на типові вироби різниться від 1000 до 4000 гривень за м2. Вартість безпосередньо залежить від виду сходів: цілісні і накладні.

  • Цілісні сходи відрізняються монолітною структурою. Це робить їх міцніше, але збільшує в ціні через більшу витрату матеріалу.
  • Накладні сходинки це є плити, які укладаються на опорну основу. Вони бувають вертикальні і горизонтальні. Перевага цього виду сходів: низька ціна і можливість створення кольорових мозаїк з плит різних кольорів.

Колір виробів зелений, він розведений білими вкрапленнями. За структурою сходи з анортозиту нагадують зелений мармур. Поверхня обробляється термічним способом це надає виробам нековзну поверхню, а також надає поверхні матовий блиск. Анортозит для виробництва сходів береться з Луковецького родовища. Порода з нього виділяється відносно меншою питомою вагою при збереженні міцності. Це робить вироби з Луковецького анортозиту легше.

Вигоди покупки сходів з анортозиту в «Антік»

Акції, знижки та пропозиції дозволяють нашим клієнтам купувати товари за найвигіднішими цінами в Україні. Раді співпраці як з роздрібними, так і з оптовими покупцями. Для кожного типу клієнтів ми розробили унікальні пропозиції.

Роздрібні покупці можуть купити наші товари за доступними знижкам і акціями, які регулярно оновлюються. Тому будь-який товар в нашому каталозі можна придбати з вигодою. Діє доставка по всіх містах України. Можлива доставка в інші країни.

Оптові покупці можуть отримати унікальну знижку на товар. Для цього достатньо перед замовленням скористатися функцією «замовити знижку». Вона буде розрахована виходячи з обсягу товару, що купується: чим більший об’єм тим вище знижки.

Дізнатися про наявність товару на складі можна на сторінці каталогу. У разі його відсутності можливе індивідуальне замовлення. Додатково надаємо суміжні послуги. Оцініть всі переваги «Антік» замовивши сходи з анортозиту за найвигіднішими пропозиціями і акціями.