Плитка з мармуру

Мармур – це натуральний камінь, який на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших облицювальних матеріалів. Мармурова плитка застосовується для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель і приміщень. Для внутрішнього оздоблення та покриття підлоги зазвичай використовують поліровану плитку з мармуру.

«Антік» пропонує вашій увазі великий асортимент малюнків і відтінків, різноманітність кольорів плитки мармурової, завдяки чому ви зможете підібрати найбільш підходящий варіант саме для вашого приміщення. Фахівці нашої компанії проконсультують вас на предмет того, яка мармурова плита підійде всім вашим вимогам.

Вражаюче довговічний матеріал

Мармурова плитка з кожним роком набуває все більшу затребуваність і популярність. Вона вже давно перетворилася з дорогого будівельного матеріалу в більш ніж доступний. Ціна мармурової плитки всього на кілька позицій вище, в порівнянні з керамічною. Хоча ця різниця дуже помітно компенсується як довговічністю, так і зовнішнім виглядом цього благородного матеріалу. А тривалий термін його служби демонструють численні архітектурні артефакти, які дійшли до нашого часу.

Якщо ж ви хочете зробити таку красу у себе, але не маєте достатню кількість коштів – пропонуємо вашій увазі такий матеріал як плитка під мармур. Вона імітує розводи і виглядає абсолютно як натуральний камінь, при цьому зберігаючи більш доступну ціну. Щоб підібрати відповідний для вас варіант – приходьте до нас в офіс, або телефонуйте за контактними номерами телефону, і ми постараємося вам допомогти і врахувати всі побажання.

Плитка з мармуру – тільки переваги і ніяких недоліків

Якщо порівнювати з найпоширенішими видами, то різниця очевидна, так як плитка мармурова має високу механічну міцність, вона не розшаровується, не тріскається і здатна витримувати великі фізичні навантаження. Іншими словами, термін служби мармурової плитки при правильній експлуатації, може обчислюватися століттями.

Також безумовним фактом є те, що натуральний мармур – це дивовижний матеріал за своїм стилем і красою. Різноманітність фактури, кольору, види обробки мармуру, його неповторні і унікальні прожилки, малюнки та візерунки надають безмежні можливості по декору, дизайну і оформленню простору.

«Антік» пропонує величезний вибір якісних будівельних облицювальних матеріалів по дійсно низькими цінами.