Плитка з лабрадориту: каталог

Купити плитку з лабрадориту від виробника

Пропонуємо вигідно купити плитку з лабрадориту виробництва каменеобробного заводу «Антік». Завжди на власних складах готові вироби з Головинського, Горбулівського, Добринського, Осниківського та інших українських родовищ. Весь матеріал повністю екологічний – є необхідні документи на камінь. Для постійних клієнтів і оптових покупців передбачені додаткові бонуси при оформленні замовлення.

Лабрадорит – магматична гірська порода сімейства габроїдів, що має різні відтінки. Найчастіше облицювальна і підлогова плитка виготовляється з чорного лабрадориту. Нерідко камінь має яскраво блакитну або зелену іризацію, що збільшує його декоративні властивості.

До переваг плитки з лабрадориту слід віднести наступне:

 • Високі декоративні властивості
  Гірська порода цінується за насичений колір і вкраплення, що надають каменю вишуканий зовнішній вигляд. З нього виготовляють не тільки плити для мощення і облицювання, а й статуетки, статуї, колони та інші вироби.
 • Довговічність
  При правильному облицюванні та дотриманні рекомендацій з експлуатації плитка з лабрадориту може прослужити 80-100 і більше років, про що можна судити по збережених без будь-яких пошкоджень об’єктах з облицюванням початку XX століття.
 • Натуральність
  Це природний камінь, що не містить небезпечних, шкідливих речовин і елементів з підвищеним радіаційним фоном, тому можна використовувати при облицюванні житлових приміщень.

Плитка лабрадорит: різновиди виробів

Плита відрізняється за типом обробки поверхні:

 • Полірована
  Ідеальне рішення для внутрішнього і зовнішнього облицювання фасадів будівель, огорож, архітектурних споруд. За рахунок полірування виходить дзеркальний блиск, але поверхня буде ковзною. Застосовується для внутрішнього облицювання стін і різних поверхонь у приміщеннях житлових будинків, офісів і готелів, станцій метро, ТРЦ тощо.
 • Термооброблена
  Оптимальний варіант для влаштування підлоги приміщень, сходових сходів та інших аналогічних поверхонь. Завдяки термічному впливу матеріал стає не слизьким, тому застосовується в якості плиток мощення (підлогові, для вулиці, для комерційних приміщень – офісів, магазинів тощо).
 • Колота
  Плита скеля, у якої лицьова поверхня не схильна до спеціальної обробки, і відповідає фактурі природного каменю. Використовується для зовнішнього облицювання будівель і споруд, цоколю і фасаду.

До окремого виду плит можна віднести сляб з лабрадориту – вироби збільшених розмірів для облицювання приміщень, для використання в якості кухонного фартука та інших оздоблювальних робіт.

Переваги замовлення продукції в «Антік»

До основних плюсів покупки плитки з лабрадориту в компанії «Антік» відносяться:

 • Величезний вибір термообробленої, полірованої, колотою плитки і слябу – готові вироби стандартних розмірів, можливість виготовлення під замовлення за розмірами клієнта.
 • Відсутність націнок посередників – підприємство здійснює прямий роздрібний і оптовий продаж облицювальних плит і плиток мощення, часто влаштовуються розпродажі.
 • Широкий спектр супутніх послуг – організація логістики, професійні консультації дизайнерів, мощення та облицювання стін у приміщеннях, фасадів будівель по Україні.

Доставка будь-яких партій природного каменю можлива в будь-який населений пункт, а також за кордон. Надаємо всі необхідні документи на готову продукцію. Будемо раді співпраці з постійними і оптовими покупцями.

Поставити запитання і залишити заявку ви можете, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вказаним номером телефону. Звертайтеся!