Плитка з граніту: каталог

Купити гранітну плитку від виробника

Висока популярність гранітної плитки обумовлена естетичністю, багатофункціональністю, довговічністю. Натуральний матеріал повністю відповідає основним тенденціям сучасного дизайну. Ми пропонуємо величезний вибір гранітної плитки за найкращими цінами.

Ключові особливості матеріалу

Граніт являє собою гірську породу магматичного походження. Залежно від породи каменю і змісту речовин в складі, може мати сірий, зелений, коричневий, червоний, рожевий відтінки. Неоднорідність забарвлення і наявність природних візерунків на поверхні вміло використовується дизайнерами при оформленні інтер’єру і екстер’єру.

Кожна гранітна плитка унікальна в своєму роді, тому що малюнок ніколи не повторюється. Застосування матеріалу говорить про відмінний смак і розкіш.

Переваги гранітної плити

Особливі властивості природного матеріалу зумовили величезну кількість переваг плитки з граніту:

 • Привабливий вигляд
  Можна підібрати камінь, який впишеться в будь-який стиль від класики до хай-тек, контемпорарі та ін.
 • Універсальність
  Натуральний камінь залишається стильним і сучасним завжди.
 • Висока міцність
  Матеріал характеризується високою стійкістю до постійних і високих навантажень, показники міцності практично вдвічі вище, ніж у мармуру.
 • Тривала експлуатація
  Плитка високої якості прослужить кілька століть, зберігаючи свій первісний вигляд.
 • Високий рівень захисту
  Гранітна плитка при облицюванні фасаду забезпечує захист будівлі від негативного впливу атмосферних чинників.
 • Водонепроникність
  Плитка може використовуватися в місцях з підвищеним рівнем вологості.
 • Натуральне походження
  Екологічно чистий, повністю безпечний для людини і навколишнього середовища матеріал.
 • Унікальний окрас
  Велика колірна гамма дозволяє вибрати потрібний варіант.
 • Фактурність
  Застосування різних технологій обробки дозволяє отримати різну фактуру поверхні гранітної плитки.
 • Простота догляду
  Досить періодично проводити вологе очищення.
 • Економічність
  Ціна вигідніше, ніж на інші природні оздоблювальні матеріали.

Існують і деякі відносні недоліки, про які потрібно знати:

 • Холодний матеріал
  При використанні плитки з граніту всередині приміщення, потрібно подбати про систему підігріву підлоги, щоб не було дискомфорту в холодну пору року.
 • Складність укладання
  Процес краще довірити досвідченому фахівцеві, щоб отримати якісний результат. У нашій компанії ви можете відразу замовити облицювальні роботи та укладання граніту.
 • Велика вага
  Укладання проводитися мінімум двома фахівцями. Також потрібно забезпечити тверду і міцну основу, інакше під вагою плитки конструкція може зламатися.

Незважаючи на деякі недоліки, унікальний вид і висока зносостійкість роблять гранітну плитку затребуваним матеріалом.

Види гранітної плитки

Кожен вид матеріалу має свої особливості:

 • Термооброблений
  Під впливом високих температур і струменів газу камінь набуває фактурність, поверхня стає шорсткою. Плитка використовується для зовнішньої обробки будівель, укладання доріжок.
 • Лощений
  Візерунок плитки чіткий і виразний, поверхня матова, блиску немає. Використовується для стін.
 • Колотий
  При обробці створюється ефект пошкоджень: западини, вибоїни, нерівності. Застосовується для стін, камінної зони.
 • Полірований
  Поверхня ідеально рівна, що дозволяє отримати стильний малюнок, глянсовий з гарним блиском.
 • Бучардований
  Шорстка фактурна поверхня, яка розподіляється рівномірно. Може мати різний окрас.

Це основні з варіантів обробки каменю, наш завод виготовляє гранітної плитку і менш популярних видів обробки: звичайну пиляну, з обробкою абразивними щітками (брашування), піскоструй, дробостр і ін.

Сфери застосування плит

Гранітна плитка сьогодні успішно використовується для зовнішньої і внутрішньої обробки. Висока міцність і привабливий вигляд матеріалу зроблять фасад будівлі неповторним. Гранітні плити можуть застосовуватися для підлогового покриття на терасі, для майданчиків і доріжок.

При внутрішній обробці плита з граніту дозволяє реалізувати унікальні інтер’єрні рішення. Вона надійно захистить стіни і підлогу в коридорах, громадських вбиралень та інших приміщеннях з високою відвідуваністю.

Гранітна обробна плитка прекрасно поєднується з будь-яким матеріалом, що дозволяє створити унікальний дизайн котеджу, офісу, адміністративної будівлі.

Основні критерії при виборі

Спочатку потрібно вибрати відтінок і текстуру плити з граніту. Якщо матеріал буде використовуватися для покриття цоколя будинку, він повинен гармоніювати з екстер’єром.

Далі потрібно приділити увагу виду поверхні і властивостями. Щоб підлога і сходи не ковзали, потрібно вибирати плитку з шорсткою поверхнею. Для цоколя краще підійде полірований матеріал, який має гладку поверхню і більш стійкий до впливу факторів зовнішнього середовища. Щоб надати будівлі монументальності використовують колотий камінь.

Ще один важливий критерій – розміри виробу. У нас можна придбати гранітну плитку як стандартних розмірів, так і замовити виготовлення продукції з необхідними параметрами.

Переваги співпраці з нашою компанією

Ми є сучасним підприємством з видобутку й обробки граніту. Тому можемо запропонувати широкий асортимент каменю і типової продукції зі складу. У нас можна купити гранітну плитку будь-якої форми, розміру і способу обробки. Співпрацюємо як з роздрібними клієнтами, так і з оптовиками, а також будівельними компаніями, дизайнерами та архітекторами. Гарантуємо високу якість продукції, вигідні ціни від виробника і першокласний сервіс. Крім цього, надаємо послуги доставки і укладання плитки по всій території країни і за кордон.