Плитка з габро: каталог

Купити габро плитку від виробника

Габро-діабаз – досить дорога гірська порода, що відноситься до вулканічного типу. Камінь застосовується в різних сферах і найбільш актуальний в області будівництва та архітектури. Володіє відмінними експлуатаційними якостями і багато в чому схожий з натуральним гранітом. Найчастіше такий матеріал застосовують для створення архітектурних компонентів, бруківки та плитки. Остання особливо цінується фахівцями. Пропонуємо габро плитку від виробника на вигідних для покупця умовах.

Компанія «Антік» – велика компанія, яка протягом багатьох років займається видобутком натуральних мінералів і габро-діабаз – не виняток. Також підприємство займається виготовленням продукції, що користується попитом не тільки на території України, а й в інших країнах. Якість плитки гарантується ретельним контролем якості продукції на всіх виробничих етапах. Матеріал, з якого виготовлена продукція, супроводжується сертифікатами.

Плитка з габро: ключові особливості

Якщо ви плануєте купити габро плитку від виробника, пропонуємо відвідати каталог і вибрати продукт, що відповідає вашим вподобанням і вимогам. Виготовлення товарів здійснюється на базі передового обладнання та сучасних технологій, що дозволяють пропонувати клієнтам плити мощення та облицювання бездоганної якості. В асортименті представлені рішення, що мають неповторне забарвлення, різні розміри. Вся продукція має такі сильні сторони:

 1. Плитка габро володіє високим рівнем міцності і з легкістю протистоїть несприятливим метеорологічним умовам.
 2. Вона протягом усього експлуатаційного періоду зберігає первозданну красу, не потребує ремонтних і реставраційних робіт.
 3. Натуральний камінь не містить радіоактивних речовин, здатних згубно впливати на природне середовище, тварин і людину.
 4. Зносостійкість – з легкістю витримує значні механічні навантаження. Плита не боїться надмірно високих і низьких температур.

Купити габро плитку від виробника – найкраще рішення як для будівельних компаній, так і для приватних осіб, які вирішили облагородити територію якісними будівельними матеріалами. Замовити матеріал можна на вигідних умовах як гуртом, так і в роздріб.

Плити габро від компанії «Антік»

Видобуток натурального каменю – основний напрямок діяльності компанії. Заходи проводяться на власних кар’єрах в Україні. Незалежно від родовища, камінь володіє хорошими експлуатаційними характеристиками, але може відрізнятися за фактурою і забарвленням. Впевнені, ознайомившись з каталогом, ви з легкістю підберете відповідний варіант.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

 1. Доступні ціни, які не обтяжені високими розцінками. Плитка габро від виробника – вигідне вкладення грошових коштів.
 2. Придбати продукцію можна як роздрібними, так і оптовими партіями.
 3. Доставляє товар в будь-який населений пункт країни, а також в країни по всьому світу.
 4. Виготовлення на замовлення – гарантія бездоганної якості, а також можливості придбати плитку в будь-якій кількості.
 5. Грамотні консультації, що дозволяють отримати відповіді на всі наявні питання, а також отримати допомогу при виборі продукції.
 6. Каталог, що регулярно поповнюється, де представлений великий асортимент плит для облицювання і мощення.
 7. Вигідні умови співпраці для всіх споживачів: дизайнерів, будівельників, архітекторів тощо.
 8. Для тих, хто планує зробити максимально вигідну покупку, передбачені акції, знижки і всілякі бонуси.

Для отримання консультації зв’яжіться з нами за телефонами, представленими на сайті. Будемо раді надати кваліфіковану допомогу!