Плитка з базальту: каталог

Купити базальтову плитку від виробника

Компанія «Антік» спеціалізується на виробництві плитки з натуральних гірських порід українських родовищ. Ми безпосередньо співпрацюємо з гірничодобувними підприємствами, які постачають нам сировину для подальшої обробки. Якщо вам потрібен довговічний і недорогий матеріал для зовнішніх або внутрішніх робіт, то рекомендуємо звернути увагу на плитку з базальту. В основному вона виробляється з сировини Берестовецького кар’єру, проходить контрольні заміри рівня радіації, кількості можливих домішок у породі. Ви отримуєте екологічно безпечний і якісний матеріал, готовий до укладання.

Плитка з базальту: особливості та переваги

У нас ви можете купити базальтову плитку з натурального каменю. Завдяки міцній та довговічній структурі, такий матеріал забезпечує:

 • Довговічність виконаного будівництва
  Камінь не змінює своїх властивостей століттями.
 • Стійкість до вологи, природним катаклізмам
  Плитка мощення і облицювання не деформується, не змінює розміри і форму при постійному впливі вологи або інших атмосферних явищ.
 • Стійкість до ультрафіолету та вимиванню
  Зтворений вами проект збереже свій колір, форму, фактуру.
 • Стійкість до різких перепадів температур
  В умовах високих температур камінь не плавиться, а при низьких не стає крихким.

Базальт відмінно переносить вплив вогню, тому використовувати таку плитку можна в зонах з відкритим полум’ям. Він не схильний до гниття. Використовуючи його для укладання доріжок в саду, ви можете бути впевнені, що в них не проростуть бур’яни.

До того ж, базальт має благородний сірий колір, на якому не видно сліди і розлучення, що робить цей матеріал привабливим і з точки зору архітектури та дизайну. А поліровані облицювальні плити мають ідеально чорний колір без вкраплень.

Особливості застосування плит з базальту

Ми виробляємо плитку з базальту кількома способами обробки, що передбачає різні варіанти її подальшого виробництва. Отже:

 • Колота базальтова плитка
  Найбільш доступний за ціною вид базальтової плитки, яка максимально передає структуру породи. Такий варіант підходить для бюджетного облаштування майданчиків біля будинку. Частіше використовується в ландшафтному дизайні в зонах відпочинку, а також для оздоблення фасадів, стін, огорож, камінів, архітектурних споруд різного призначення.
 • Глянцева плитка з базальту
  Блискуча поверхня обумовлює варіанти використання шліфованих і полірованих плит. Вони отримали популярність в оздобленні стін і фасадів будівель, надаючи їм монументальний вигляд, а також в інтер’єрі.
 • Термооброблена плитка
  Має високі експлуатаційні властивості. Вона витримує високі навантаження. Її матовий верхній шар попереджає ковзання. Такий матеріал зазвичай купують для укладання підлоги, мощення доріжок і зон відпочинку.

Переваги співпраці з компанією «Антік»

Ми є виробниками плитки з базальту, тому купити матеріал з каменю у нас можна:

 • Недорого
  Ми завжди готові запропонувати кращі ціни. Для оптових клієнтів існують індивідуальні знижки.
 • Під замовлення
  Базові розміри плитки представлені в каталозі. Якщо вам потрібен камінь інших розмірів і форм, то зв’яжіться з нашим представником, щоб ми виготовили для вас зразки потрібних розмірів в обумовленій партії.
 • З доставкою
  Ми доставимо ваше замовлення по Україні та в інші країни.

Вся продукція проходить суворий контроль якості. Додатково ви можете замовити:

 • Послугу укладання плитки на вашій ділянці нашими фахівцями,
 • Опрацювання дизайну під укладання плитки з базальту,
 • Розрахунок необхідної партії під оздоблення базальтової плитки фасаду вашої будівлі, зони відпочинку, інших будівельних споруд.

Ми завжди готові надати допомогу в підборі матеріалів для облаштування приватних ділянок, муніципальних або комерційних об’єктів. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами. До замовлення доступні невеликі партії базальтових плиток та оптові партії. З кожним клієнтом ми працюємо в індивідуальному порядку. Для докладного обговорення запитань, які вас зацікавили, зв’яжіться з нами по телефону. Або залиште заявку на сайті.