Пам'ятники з лабрадориту: каталог

Купити пам’ятники з лабрадориту в Києві і Україні

Магматична порода лабрадориту зробила його помітним в ряду інших каменів, які сьогодні використовуваються в виготовленні меморіальних комплексів. Йому притаманний відтінок який переливається на гранях, що утворюють кристалічну структуру. «Антік» пропонує купити пам’ятники з лабрадориту за доступними цінами, вибравши товар в каталозі або зробивши замовлення на розробку індивідуального ескізу. Нерідко можна зустріти інформацію про те, що камінь називають однією з різновидів граніту, проте це різні матеріали, незважаючи на наявну схожість в зовнішніх характеристиках.

Де добувають лабрадорит?

Сьогодні матеріал добувають в Норвегії, Америці, Фінляндії, Канаді, Росії. Славиться здобиччю якісного і красивого каменю Україна. Ми є прямим виробником виробів з натурального матеріалу з українських родовищ, виробляємо доставку та встановлення пам’ятників по території Києва і всієї країни. З огляду на, що поставки ведуться безпосередньо, виключаючи послуги посередників, ціна на натуральні надгробки з лабрадориту при замовленні в нашій компанії завжди доступна.

Пам’ятники з лабрадориту, скульптури, хрести, меморіальні комплекси

На ринку каменів лабрадорит, завдяки своєму ефектному зовнішньому вигляду, міцно влаштувався понад 200 років тому. Коли були виявлені перші поклади невідомого матеріалу, йому присвоїли назву «павиний камінь». Після затвердження породи, її стали активно застосовувати в дизайні інтер’єрів, виробництві статуй і монументів, виготовленні прикрас, предметів меблів.

Природні вкраплення в структурі каменю ефектно грають різноманітними відтінками (синіми, зеленими, срібними, червоними), які красиво переливаються в променях сонячного світла. Завдяки зовнішнім даним виготовлення пам’ятників з лабрадориту стало затребуваною справою. Матеріал має всі переваги для виробництва меморіальних комплексів. “Антік” пропонує пам’ятники одинарного і подвійного типу в категоріях:

  1. Економ;
  2. Стандарт;
  3. Ексклюзив (VIP-клас).

Ознайомитися з усіма кольорами видобутого нами матеріалу ви можете в каталозі компанії, де представлені якісні фото.

Лабрадорит – гідності пам’ятників з природного матеріалу

Камінь відрізняють унікальні властивості, серед яких фахівці відзначають наступні:

  • Висока стійкість до агресивних середовищ;
  • Надійність матеріалу;
  • Морозостійкість;
  • Вологозахист;
  • Висока опірність хімічних реагентів.

Гарна пластичність матеріалу допомагає майстрам надавати каменю практично будь-яку форму, обробляти і полірувати його до неперевершеного блиску. Лабрадорит невибагливий, тому особливого догляду не потребує.

Де купити пам’ятники з лабрадориту?

Купити вироби, виконані з каменю українських родовищ найвигідніше у виробника. «Антік» пропонує товари за доступними цінами з поставкою і монтажем на території Києва та України. Ми працюємо з оптовими і роздрібними покупцями, пропонуючи вигідні умови всім нашим замовникам.

У каталозі компанії представлений широкий вибір готових виробів, але при необхідності ми виготовимо могильний пам’ятник з лабрадориту будь-якого рівня складності. Для отримання інформації по цікавлячим вас питанням, і розрахунку точної вартості замовлення зв’яжіться з нами, використавши зазначені на сайті контактні дані.