Гранітні пам'ятники від виробника

У нас можна замовити виготовлення пам'ятників з граніту або купити готові надгробки зі складу з установкою та гарантією!

Переваги гранітних пам'ятників

Якщо ви хочете купити гранітний пам'ятник - значить робите правильний вибір, тому що ці вироби мають такі достоїнства:

 • Довговічність використання
  Серед усіх матеріалів надгробки з граніту є найміцнішими, стійкими до несприятливих фізичних і хімічних чинників. Термін їх експлуатації досягає 100 і більше років без ознак старіння.
 • Немає потреби в догляді
  Найтвердіший камінь на землі не потребує складного догляду, досить протирати меморіал вологою ганчіркою і звичайним мильним розчином, і пам'ятайте що не можна використовувати абразивні речовини для чищення.
 • Прийнятна вартість
  Ціна на гранітні надгробки будь-якої складності завжди виправдана за рахунок періоду експлуатації і міцності, а роблячи замовлення у нас ви виграєте вдвічі, тому що звертаєтеся до прямого виробника.
 • Багата палітра
  На нашому виробництві можна замовити меморіал самих різних кольорів граніту від стандартного чорного і сірого, до червоного, зеленого, коричневого, рожевого, жовтого та інших відтінків.
 • Гнучкість дизайну
  Сучасні технології дозволяють робити практично будь-які форми з каменю від простих рівних і нехитрих моделей, до гранітних надгробків у вигляді книги, ангела, дерева, серця і т.д.
 • Екологічність матеріалу
  Граніт це натуральна сировина, тому вона не забруднює навколишнє середовище, природний радіаційний фон можна порівняти зі звичайними речами побуту, а при нагріванні в повітря не виділяється ніяких хімічних речовин.

Пам'ятники з граніту: каталог

У представленому каталозі ви знайдете широкий вибір готових надгробків з граніту на будь-яку тематику. Щоб визначитися з вибором і задати будь-які питання - напишіть в онлайн-чат і менеджери допоможуть вам.

Купити гранітні пам’ятники в Україні

Після відходу з життя близької людини, все що нам залишається – це пам’ять. Хочеться, щоб риси рідного обличчя були знайомі і через десятки років. Саме тому потрібно ретельно вибирати матеріал для виготовлення надгробку. Для клімату нашої країни важливо, щоб він протистояв атмосферним явищам, витримував перепади температур. Тому купити пам’ятники з граніту в Україні – оптимальне рішення для увічнення пам’яті рідних і близьких. Компанія «Антік» надає повний спектр послуг, пов’язаних з придбанням за максимально вигідними цінами.

Переваги надгробків з граніту

Це натуральний камінь до складу якого входить кварц, польовий шпат, слюда і мінерали. Вироби з граніту мають масу переваг.

 1. Довговічність
  Термін використання гранітних надгробків перевищує 100 років. Це міцний, стійкий до погодних і температурних змін матеріал. Граніт не боїться підвищеної вологості.
 2. Екологічна чистота
  Натуральна порода не завдає шкоди навколишньому середовищу.
 3. Елементарність догляду
  Досить просто час від часу протирати пам’ятник ганчіркою або губкою зі слабким мильним розчином. Головне, не використовувати миючі засоби з абразивними частинками.
 4. Велика кольорова палітра
  Існує маса відтінків породи, від чорних або сірих, до рожевих або зелених. З цього різноманіття ви завжди виберете оптимальний варіант.

Ще однією незаперечною перевагою можна назвати прийнятну вартість пам’ятників від компанії «Антік». Ми – підприємство, що займається виготовленням надгробків, тому пропонуємо не завищену ціну на свої вироби.

Види натурального граніту

Камінь класифікується за деяким різновидам, основна з яких – зернистість. Вона розділяється на наступні типи:

 • Дрібнозерниста – частинки до 2 мм;
 • Середньозерниста – частинки від 2 до 5 мм;
 • Грубозерниста – частки крупніше 5 мм.

Найбільш міцною вважається дрібнозернистий різновид граніту. Також камінь розділяється по кольорам, де основний відтінок розбавлений вкрапленнями іншого тону. Це надає особливу естетику природній палітрі породи. Для пам’ятників найчастіше вибирають чорні, коричневі і червоні відтінки, рідше зелені рожеві і білі.

Особливості створення гранітних пам’ятників

Процес виробництва гранітних пам’ятників проходить в кілька етапів. В першу чергу, вибирається якісний, який відповідає певним критеріям матеріал. Так як граніт поставляється на виробництво у вигляді величезних брил, вони розпилюються на спеціальному обладнанні.

Як вже говорилося раніше, граніт – зернистий матеріал, тому перш, ніж приступати до виготовлення, потрібно відполірувати сляби. Дана діяльність виконується за допомогою спеціальних полірувальних інструментів, які підбираються відповідно до щільності і твердості конкретного каменю.

Потім здійснюється різання і розробка дизайнерського проекту. Вирізається плита, на яку наноситься зображення (портрет покійного, бажана релігійна символіка та інше). Це найскладніша і відповідальна частина роботи, для якої залучаються дизайнери, художники та інші фахівці.

Різновиди меморіальних надгробків

Існує кілька видів гранітних пам’ятників.

 1. Класичні прямокутні
  Це найбільш популярний різновид. Відрізняється прийнятною вартістю і стриманим, презентабельним видом.
 2. Фігурні прості
  Відрізняються від прямокутних моделей різкою по верху стели і зігнутою обробкою країв. Їх вартість не набагато більше класичних, проте виглядають фігурні меморіали цікавіше.
 3. Фігурні складні
  Вигідно виділяються на загальному тлі, їх вибирають клієнти, які приділяють увагу оригінальності, ексклюзиву. У нашій майстерні є унікальні форми моделей.
 4. З різьбою
  Ексклюзивні вироби від майстрів-каменярів – ангели, квіти, дерева або птиці уособлюючи найсвітліші спогади близьких про померлого.
 5. Подвійні і потрійні
  Сімейні стели, для увічнення цілих поколінь. Залежно від розміру надгробку, тут можна розмістити два, три або навіть чотири портрети.
 6. Пам’ятник-скеля
  Такий виріб шліфується з одного боку. Інші боки залишаються необробленими. Форма пам’ятника має природний вигляд.
 7. Пам’ятник-хрест
  Великий хрест – це повноцінний пам’ятник з фото на табличці або кераміці. Невеликий виріб може служити прикрасою стели.

Також в нашій компанії ви можете придбати пам’ятники з граніту з серцем, книгою або тваринами. Ми виконаємо будь-яке ваше замовлення від стандартного, до ексклюзивного.

Пам’ятники з граніту від компанії «Антік»

Каменеобробний завод «Антік» працює з 1999 року. Ми – одне з перших українських сучасних підприємств з видобутку й обробки граніту. У нашому володінні власний кар’єр в родовищі «Лугове», тому ціни на гранітні вироби найбільш конкурентоспроможні в країні.

Пропонуємо вам наступні переваги співпраці:

 • Висока якість роботи з поетапним контролем;
 • Доставка і установка пам’ятників по всій Україні;
 • Широкий асортимент каменю – понад 50 видів граніту;
 • Виготовлення пам’ятників будь-якої форми і складності під ключ;
 • Великий вибір готових моделей і креслень.

Ми розуміємо, як важко втрачати близьких і намагаємося максимально полегшити турботи, пов’язані з купівлею і установкою пам’ятника. Звертайтеся до нас, щоб зберегти пам’ять про рідну людину на довгі роки.