Пам'ятники з габро: каталог

Купити пам’ятники габро в Україні

Компанія «Антік» пропонує послуги з виготовлення надгробків, пам’ятників, ритуальної символіки з габро. Даний матеріал володіє винятковими декоративними властивостями та експлуатаційними характеристиками. Завдяки цьому на нього легко наносити зображення, написи, різні декоративні елементи.

У нас можна замовити пам’ятники та меморіальні комплекси за готовими проектами або за вашими ескізами. Виконуємо доставку по Україні, монтаж на об’єкті, реставраційні роботи.

Головні особливості габро пам’ятників

Габро своєю щільністю, міцністю і довговічністю нагадує граніт. Цей матеріал являє собою гірську вулканічну породу, що містить мінерал плагіоклаз. Фактура каменю – середньо- і крупнозерниста. Класичний колір чорний, за нього габро і отримав іншу назву – чорний граніт. Часто містить невеликі сірі вкраплення, особливо добре вони видні на відполірованій поверхні матеріалу. Його популярність обумовлена довговічністю – зовнішній вигляд пам’ятника з габро, а також нанесені написи і зображення зберігаються на століття. Крім того, камінь стійкий до різких змін температури, впливу вологи.

Переваги пам’ятників і надгробків з габро

Основними достоїнствами пам’ятників габро можна вважати:

 • Підвищені характеристики міцності. Надгробки стійкі до механічних впливів, випадково подряпати або якось інакше їх пошкодити не вдасться. Це обумовлює тривалий термін їх експлуатації;
 • Доступна вартість. Пам’ятники з габро обійдуться дешевше, ніж ритуальні вироби з інших дорогих порід граніту і мармуру;
 • Привабливий зовнішній вигляд завдяки красивому відтінку та незвичайній фактурі;
 • Доступна ціна. У порівнянні з виробами з мармуру, іншого натурального каменю, пам’ятники з габро коштують дешевше;
 • Несприйнятливість до впливу дощу, снігу, інших опадів. З часом початковий відтінок надгробків з габро не змінюється.

Даний матеріал – один з небагатьох, на якому можна виконати лазерне гравірування. Тому в ряді випадків з нього створюють накладки на пам’ятники, на які гравірування нанесена бути не може. Порода легко шліфується для досягнення заданої фактури та форми. Всі перераховані вище характеристики пояснюють, чому габро так затребуваний виробниками ритуальної продукції.

Варіанти і вигоди надгробків з габро

Наша компанія створює надгробки, пам’ятники, меморіальні комплекси тих габаритів і форм, які бажає бачити замовник. Розташування стели може бути як вертикальним (частіше – для одиночних поховань), так і горизонтальним (для подвійних могил).

Форма пам’ятника може бути:

 • Стандартною (пряма або зі скосами)
 • Фігурною. Ритуальний виріб може мати вигляд хреста, серця, каплиці, а також будь-який інший;
 • Ексклюзивної, створеної згідно з індивідуально розробленим проектом.

Для красивого зовнішнього вигляду пам’ятника мало надати йому потрібну форму. Також потрібно правильно його оформити. Портрет померлого, написи можуть бути вирізаними безпосередньо в камені або наносяться завдяки гравіюванню. Також завжди красиво виглядають фігурні накладки з бронзи (у вигляді кольорів, янголят тощо), кольорових порід каменю.

Фахівці компанії «Антік» виконують замовлення будь-якої складності строго у встановлений термін. Можливе надання комплексу послуг – від підготовки ескізу до встановлення на будь-якому кладовищі України.

Ми пропонуємо:

 • Доступні ціни завдяки відсутності посередників;
 • Професійну допомогу консультанта на будь-якому етапі роботи із замовленням;
 • Гарантію на всі вироби, придбані в нашій компанії;
 • Широкий асортимент;
 • Кращі умови співпраці з громадянами, а також юридичними особами, архітекторами, дизайнерами;
 • Можливість скористатися акціями, знижками, спецпропозиціями від компанії.

Також ми надаємо й інші послуги: 3D моделювання пам’ятників, догляд за могилами, демонтаж надгробків. Замовити необхідну послугу дуже просто: зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом або замовте зворотний дзвінок. Наш менеджер зможе відповісти на всі ваші запитання.