Бруківка з лабрадориту: каталог

Купити бруківку з лабрадориту від виробника

Головними перевагами природного каменю вважаються довговічність і стійкість до істиранія. Але лабрадорит прославився не цим. Його великокристалічна структура наділила камінь особливою властивістю – ірризацією. Коли сонячні промені падають на поверхню плитки або бруківки з лабрадориту, він буквально «оживає» і починає грати всіма кольорами веселки. В одних сортах переважають теплі відтінки жовтого, червоного, зеленого – такий камінь звуть «сонячним», а інші сорти стали «місячними», завдяки білим і синюватим блікам.

Сяйво і характеристики бруківки з лабрадориту

Цей камінь відноситься до групи граніту, але має дещо інші властивості. Міцність його не така висока, як у інших різновидів. Він схильний до руйнування під дією агресивних факторів зовнішнього середовища – вітру, сонця і дощу. Тим не менш, історія доводить, що навіть 200 років служби для лабрадориту – не межа.

 • Він володіє низьким коефіцієнтом вологопоглинання, тому не промерзає взимку і активно використовується для оздоблення паркових доріжок, площ і присадибних ділянок;
 • Добре піддається обробці – відшліфувати його можна до дзеркального блиску. Тому плитку з лабрадориту часто використовують для оздоблення вітальні, а також громадських приміщень – метро, ресторанів та інших;
 • Стійкий до істирання. І це суттєво продовжує терміни служби бруківки з лабрадориту. Її можна сміливо використовувати в місцях високої прохідності – на центральних вулицях міст, в парках і на майданчиках торгових центрів.

Але цінують лабрадорит, насамперед, за красу. Тому він часто стає матеріалом для реалізації ідей дизайнерів інтер’єрів і ландшафтів. Компанія «Антік» надає особливі умови співпраці для приватних компаній. Тому ви можете сміливо реалізувати будь-які проекти і отримувати приємні знижки на кожне замовлення.

Види бруківки з лабрадориту і ціни

У нашому каталозі представлена бруківка з Головинського, Добринського та Горбулівського лабрадоритів. Обидва вони відрізняються присутністю кристалів з синюватим і зеленуватим блиском, різної величини. Є в нашому каталозі і бруківка з «сонячного каменю» – з Кам’янобрідського, Осниківського і Неверівського лабрадориту, а також «французький сірий» з Кам’яної печі. З них ми виготовляємо всі форми бруківки:

 • Колота
  Вона відрізняється відсутністю гладких країв і самобутністю форми. Нерівні грані каменю гарні для реалізації проектів в історичних стилях і в дусі кантрі. Колота бруківка обходиться дешевше інших видів, але здатна створювати деякі труднощі при укладанні. Тому доцільно замовити разом з нею і послуги нашої будівельної бригади, яка вже багато років працює з каменем;
 • Пилена
  Цей варіант бруківки з лабрадориту хороший бездоганно рівною формою і легкістю укладання. Гладка поверхня не позбавляє камінь його чарівності. Навпаки, він ще більше сяє на сонці;
 • Галтована
  Вона відрізняється від колотої лише базовим процесом шліфовки, що усуває гострі кути і виступи. Галтований лабрадорит також добре підходить для самобутніх дизайнів ландшафту в дусі вінтажу, класики, ар-нуво.

Піддають лабрадорит і термообробці. Цей процес збільшує міцність бруківки і її блиск, стійкість до впливу погодних умов.

Переваги покупки у нас

Компанія «Антік» – один з найбільших виробників виробів з натурального каменю в Україні. І цей статус – безсумнівна перевага для наших покупців:

 • Ми надаємо чесні ціни. Купуючи у нас, ви не платите посередникам і отримуєте найбільш вигідні умови покупки;
 • На нашому сайті часто проводяться акції, а за кожну покупку нараховуються бонуси. Так ми створюємо ще більш вигідні умови для постійних клієнтів;
 • Замовити у нас бруківку з лабрадориту ви можете з доставкою по всій Україні і за її межі. А при необхідності, ви можете скористатися і послугами наших будівельних бригад, які викладуть камінь відповідно до всіх технічних умов.

На сайті «Антік» ви можете замовити не тільки бруківку з лабрадориту, а й інші необхідні вам матеріали – сходи, бордюри та інші вироби з каменю. Напишіть нам, і фахівці компанії допоможуть з підбором повного комплекту для реалізації вашого проекту!