Бруківка з граніту: каталог

Купити гранітну бруківку від виробника

Популярність мощення бруківкою стрімко зростає. У старих містах Європи вулички, які були покриті натуральним каменем багато століть назад, і сьогодні зберегли особливу естетику і привабливість. Все це завдяки високій міцності і довговічності гранітної бруківки. Сьогодні різні види матеріалу використовують як в приватному будівництві, так і для благоустрою міст.

Переваги та недоліки гранітної бруківки

Кам’яний матеріал має не тільки високі естетичні властивості, а й чимало практичних переваг, а саме:

 • Здатність витримувати навантаження
  Гранітна бруківка має високу міцність, якщо порівнювати з іншими видами дорожнього покриття. Граніт витримує велику вагу.
 • Стійкість до впливу вологи
  Структура каменю не затримує вологу, тому матеріал не боїться атмосферних опадів, тривалий час зберігає цілісність структури.
 • Стійкість до перепадів температури
  Матеріал не боїться сильної спеки і сильного морозу.
 • Тривалий термін експлуатації
  Бруківка може служити століттями, не змінюючи свого первісного вигляду, тому що рівень стирання низький.

Потрібно знати, що при укладанні гранітної бруківки потрібно дотримуватися деяких правил, тому краще довірити цей процес професіоналам, які знають всі тонкощі проведення підготовчих робіт і безпосередньо укладання.

Різновиди гранітної бруківки

Важливою особливістю граніту, який є природним каменем вулканічного походження, є те, що з нього можна виготовити бруківку різних розмірів і фактури, а також відтінків кольору. Завдяки цьому відкриваються практично безмежні можливості для укладання каменю.

Існують різні види матеріалу даної категорії:

 • Колотий
  Найпоширеніший серед усіх існуючих. Бруківку отримують внаслідок природного процесу розколювання, тому показники зчеплення високі. Такий матеріал підходить для пішохідних доріжок, може використовуватися для місцевості, яка характеризує різкими перепадами температур. Відносний недолік – нерівні межі, тому стики будуть помітними.
 • Пиляний
  Кожен брусочок вирізують з єдиного блоку, після чого він піддається ретельній обробці. Таким чином, межі будуть гладкі й рівні, що значно спростить процес укладання, шви будуть невидимими.
 • Пиляно колотий
  Даний матеріал поєднав в собі всю перевагу попередніх видів. Технологія передбачає ретельну обробку двох або трьох граней, що дозволяє забезпечити оптимальне зчеплення і укладку встик. Процес укладання більш трудомісткий, тому що потрібно поєднувати оброблені та необроблені межі в процесі мощення.
 • Галтованний
  Плитка має округлу форму. Забезпечує достатнє зчеплення. Ефектне декоративне рішення.

Де застосовується бруківка з граніту?

Гранітна бруківка, сировина для якої видобувається в родовищах України, відрізняється високою міцністю і неймовірною красою. Поєднання широкої колірної гами природного каменю і грамотної роботи фахівців високої кваліфікації дозволяє створювати кращий матеріал для реалізації різних дизайнерських проектів.

У більшості випадків гранітна бруківка використовується для зовнішніх робіт, в якості покриття для різних місць загального користування: доріг, тротуарів, площ, мостів, стоянок та ін. Бруски служитимуть багато років, не втрачаючи своїх якостей.

Шліфована бруківка також широко застосовується в ландшафтному дизайні для облагородження присадибних ділянок, оформлення фонтанів і доріжок в саду.

Незважаючи на те, що гранітна бруківка вважається дорожнім покриттям, її також застосовують для фасадів будівель, будівництва парканів та огорож, а також укладають на могилах.

Переваги співпраці з «Антік»

Ми є сучасним каменеобробним підприємством, яке спеціалізується на видобутку і обробці граніту. Видобуток сировини виробляємо на власному кар’єрі. Співпраця з нашою компанією дозволяє отримати такі переваги:

 • Кращі ціни від виробника на продукцію високої якості. Ми є виробником, тому працюємо без посередників з роздрібними клієнтами, оптовиками, архітекторами, дизайнерами, будівельними компаніями, прорабами.
 • Продаж готової продукції та виготовлення гранітної бруківки під замовлення.
 • Можливість доставки не тільки по країні, але і в будь-яку точку світу без порушення обумовлених термінів.
 • Широкий асортимент продукції. У каталозі представлені різні готові рішення для різних завдань.
 • Висока якість. Багатоетапний контроль виробничого процесу дозволяє гарантувати якість продукції.

При необхідності надаємо послуги укладання гранітної бруківки за доступною ціною. У нас ви зможете знайти потрібне рішення під свої завдання і отримати першокласний сервіс.