Бруківка з габро: каталог

Бруківка габро: купити від виробника

Пропонуємо вигідно купити бруківку з габро виробництва каменеобробного заводу «Антік». Гарантована якість та відповідність всіма показниками з безпеки, широкий асортимент природного каменю з різних українських родовищ, доставка в будь-який населений пункт України та за кордон з організацією логістики – ось деякі з переваг звернення до нас.

Особливості бруківки з граніту-габро

Габро – гірська магматическая порода з багатим складом, що має відтінки чорного кольору. Щільність в залежності від складу може досягати 3,1 г/куб. см. Найчастіше бруківка з габро має чорний колір з незначними сірими вкрапленнями. Конкретний відтінок залежить від родовища – Букинського, Лугового і ін. В природі зустрічаються матеріали з темно-зеленим відливом.

Гірська порода поряд з гранітом і іншим природним каменем широко застосовується в будівництві при декоративному облицюванню, мощенні доріжок, при виготовленні скульптур і різних декоративних, ритуальних виробів і споруд.

До характерних особливостей бруківки з габро відносяться:

 • Ефектний зовнішній вигляд
  Матеріал може мати насичений чорний колір, який довгий час зберігається при негативних атмосферних впливах.
 • Екологічність
  Магматична гірська порода не містить елементів, які можуть призводити до збільшення природного радіаційного фону – камінь повністю безпечний для будівництва.
 • Проста укладка
  Виконати мощення доріжок можна без залучення фахівців. Не потрібно особливого досвіду і знань.
 • Стійкість до температурних перепадів
  Габро не руйнується при різких перепадах температур.
 • Відсутність догляду
  За доріжкою або тротуаром з бруківки не потрібен спеціальний догляд. При пошкодженні каменю можлива проста заміна без повної або часткової розбірки мощення.

В цілому, бруківка габро – досить довговічний, красивий, міцний матеріал, який використовується для мощення різних ділянок.

Різновиди і область застосування каменю

Бруківка з габро в залежності від обробки може бути:

 • Колотою
  Найбільш доступний за ціною матеріал в формі неправильного куба без додаткової обробки граней. Камінь максимально наближений до природного, але отримати рівну поверхню при укладанні не вийде.
 • Пиляно колотою
  Пиляно-колота бруківка з габро, для якої або лицьові, або бічні грані піддаються пилянню. Вдається зробити більш рівне мощення доріжок, тротуарів.
 • Повнопиляна
  Матеріал, який пропилюють по всіх гранях – в результаті отримують куб або паралелепіпед з практично ідеально рівними паралельними гранями. Проста укладка, рівна поверхня.
 • Галтована
  Камінь, що проходить додаткову обробку в галтовачному барабані для створення округлих граней.

Залежно від форми бруківка з габро може бути у вигляді куба або паралелепіпеда.

Камінь знайшов застосування в мощенні садових доріжок, тротуарів, майданчиків, скверів, парків. Часто використовується в якості декоративного рішення для місць з відносно малою інтенсивністю експлуатації (мала прохідність ділянок). Також застосовується для автомобільних доріг, під’їзних шляхів, парковки перед заміським будинком.

Переваги замовлення в компанії «Антік»

Для клієнтів компанії «Антік» діють наступні вигоди при покупці бруківки:

 • Великий асортимент природного каменю з різною обробкою, різної форми і розмірів – ви без зусиль зможете підібрати оптимальний варіант для вашої ділянки, доріжки, тротуару.
 • Підтверджена якість і екологічна безпека – видобуток ведеться на перевірених українських родовищах, є відповідні висновки про безпеку одержуваного габро.
 • Відсутність націнок посередників – на всю продукцію діють ціни виробника, нерідко проводяться акції і розпродажі готового каменю.
 • Виготовлення під замовлення – можливо виробництво бруківки необхідної форми і розмірів, відмінних від представлених в каталозі.
 • Поставка по Україні та закордон – забезпечимо оперативну відправку партій каменю в будь-який населений пункт.

Ландшафтні дизайнери, комерційні компанії, оптові покупці, дизайн-студії та інші постійні клієнти вправі розраховувати на додаткові знижки, пріоритет в обробці заявок. Задати питання і залишити заявку ви можете по вказаному телефону.