Бруківка з анортозиту: каталог

Купити бруківку з анортозиту від виробника

Компанія «Антік» – велике виробниче підприємство, яке займається видобутком натурального каменю, а також виготовленням продукції з нього. Одним з популярних продуктів сьогодні є бруківка з анортозиту – пропонуємо купити матеріали на вигідних умовах. Гарантуємо низькі ціни від виробника, швидку доставку по Україні і всьому світу. До співпраці запрошуємо будівельні компанії, дизайнерів, архітекторів та інших фахівців. Бруківка з анортозиту – якісне рішення для оформлення доріг. Відрізняється високою міцністю, зносостійкістю і масою інших сильних сторін.

Кам’яна бруківка широкого затребувана в мегаполісах і невеликих містах. Її використовують як основний матеріал для мощення доріг, їм облагороджують площі, створюють пішохідні стежки. Бруківка ідеально підходить для міського благоустрою, застосовується у сфері ландшафтного дизайну.

Завдяки природним властивостям, бруківка є універсальним матеріалом, який підходить для багаторічної експлуатації. Залежно від родовища каменю, він може відрізнятися фактурою і забарвленням, що дозволяє створювати унікальні поверхні для різних об’єктів.

Анортозит – стародавня гірська порода, яка відноситься до сімейству габроїдів. Відрізняється твердістю, масивністю, володіє крупнозернистою структурою. Цей камінь був утворений природними ресурсами понад мільярд років тому. Найбільш старі родовища розташовані в Україні, Канаді, Фінляндії.

Цікаво! Схожа на анортозит порода каменю була виявлена в місячному ґрунті. Зразок доставили на Землю для проведення досліджень, які підтвердили 100% схожість з копалиною.

Анортозит за експлуатаційними якостями нітрохи не поступається граніту. Він також міцний, візуально приємний і довговічний. Характеризується різноманітністю відтінків – від світлого сірого, до темного, практично чорного, який доповнено вкрапленнями світлого кольору.

Застосування бруківки з анортозиту

За рахунок красивого зовнішнього вигляду та експлуатаційних якостей, камінь застосовується як облицювальна сировина як всередині приміщень, так і зовні. З нього створюють каміни, підвіконня, покриття для столів. Цей матеріал застосовується в ритуальній сфері – з нього отримують міцні монументи, красиві огорожі та інші елементи, властиві погосту.

Бруківка з анортозиту володіє наступними плюсами:

 1. Привабливий вигляд
  Дороги, потужні природним матеріалом, виглядають солідно і благородно. Вони здатні стати гідною окрасою великого міста або невеликого населеного пункту.
 2. Довгий експлуатаційний термін
  Камінь не псується від впливу вологи, високих, низьких температур і перепадів. Він стійкий до механічного навантаження.
 3. Привабливість
  Камінь володіє візуально привабливим виглядом, при цьому зберігає його протягом всієї експлуатації.
 4. Безпека
  Камінь безпечний для експлуатації, оскільки володіє низьким радіаційним фоном. Він не завдає шкоди ні здоров’ю людини, ні довкіллю.

Купити бруківку з анортозиту на вигідних умовах

Компанія «Антік» запрошує до співпраці оптових та роздрібних покупців. До ваших послуг:

 1. Виготовлення продукції в будь-яких обсягах під замовлення;
 2. Доставка по Україні та іншим країнам;
 3. Послуги укладання бруківки;
 4. Комплекс додаткових послуг;
 5. Професійна консультаційна підтримка.

Купити бруківку у нас ви можете за помірними цінами. Для замовлення та отримання додаткової інформації зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.