Ливарний граніт – найтепліший камінь

Ливарний граніт – найтепліший камінь фото

Дата публікації:

Ливарний гранітНа дотик литний штучний граніт – більш теплий, ніж натуральний, тому в США і Європі він давно застосовується для виготовлення сантехніки і елементів меблів. В Україні це новий матеріал, який поступово стає все більш впізнаваним. Правда, назв у нього багато: литний камінь, полімербетон, штучний камінь.

Литний граніт легше піддається обробці, особливо якщо необхідно зробити складні вигини і повороти. Він не вбирає вологу, не боїться хімічно агресивних речовин, в кілька разів міцніше видобутої з землі застиглої магми. При цьому такий матеріал є безпечним для здоров’я людини, що підтверджується відповідними екологічними сертифікатами.

Чим відрізняється литний граніт від натурального?

Виготовляється цей будівельний матеріал з гранітної крихти, в яку додаються спеціальні сполучні речовини і барвники. За зовнішнім виглядом його буває важко відрізнити від натурального, тому що він повністю імітує фактуру і малюнок природного каменю.

А ось колір у нього може бути будь-яким. Наприклад, якщо це – стільниця, її можна зробити точно в тон фасадам або зіграти на контрастах. При необхідності реставрувати литний граніт навіть простіше, ніж натуральний камінь.

Щоб дізнатися про наявність литого граніту на складах “Антік”, зателефонуйте за контактними номерами телефону зазначеним в шапці, або зв’яжіться з нами по електронній пошті.

Антік також видобуває і продає білий, чорний, червоний і сірий граніт. З пропозицією ви можете ознайомитися, перейшовши за відповідним посиланням.