Адміністрація Лісового кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Лісового кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Лісове кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Лісове – це одне з найбільших кладовищ міста, площа якого займає 112, 958 га. Відкрито воно було відносно недавно в 1970 році, але до 1989 року вже отримало статус напівзакритого.

Знаходиться погост у Лівобережній частині Києва, він оточений лісом, звідти і назва. Взагалі це досить мальовниче місце, якщо не брати до уваги його готичної похмурості. Неподалік знаходиться затоплений кар’єр, Алмазне озеро, Лісовий житловий масив. Щоб потрапити на кладовище, потрібно зайти з вулиці Крайньої. Всередині можна пересуватися на автомобілі, передбачено кілька доріг, однак у них невелика ширина, і може виникнути проблема, якщо буде зустрічний кортеж. Тут поховано чимало відомих людей, могили яких при бажанні нескладно відшукати, є церква, ритуальний зал.

Відкритим кладовище було недовго, тому що тут ховали всіх городян, і, незважаючи на велику площу, вона заповнилася за кілька років дуже швидко. Міськвиконкомом було прийнято рішення про припинення функціонування міжконфесійного некрополя. Кладовище незвично і тим, що на ньому самому росте досить багато дерев, вони дають тінь, створюють незвичайну атмосферу. Об’єкт охороняється державою.

Послуги на Лісовому кладовищі

Компанія «Антік» пропонує широкий спектр послуг, основними з яких є виготовлення пам’ятників і організація похорону. У нас можна придбати будь-яку ритуальну атрибутику, замовити труну, вінки, підібрати пам’ятник, користуючись запропонованими стандартними заготовками з мармуру і граніту, або замовити індивідуальну розробку проекту. Ми можемо створити монумент будь-якого розміру і складності.

Крім цього, ми займаємося реставрацією старих пам’ятників. Більшість з них потребують чистки, яку ми проводимо за допомогою спеціального приладу. Багато написів з віком втрачають яскравість, ми відновимо їх, фото, зовнішній вигляд пам’ятника. Часто монументи падають або нахиляються, їх ламають коріння дерев, ми можемо виправити і цю проблему. Заміна або зміна пам’ятника може знадобитися, якщо ви робите нове поховання, наприклад, підзахоронюєте родича в стару могилу. Потрібно буде додати нову іменну табличку, фото. Можна використовувати старий монумент, поставити парний, зробити один великий спільний, все залежить від вашого бажання і фінансових можливостей.

Якщо ви не знаєте, з чого почати, і горе застало вас зненацька, як це часто буває, зверніться в нашу компанію. Ми допоможемо вам організувати гідний похорон, забезпечимо усім необхідним, включаючи отримання документів і довідок. Вам нічого не доведеться робити самостійно. Ми знайдемо ділянку для поховання або домовимося про сімейне поховання в уже наявній могилі. Доступні послуги:

  • Транспорт для покійного, а також людей, які прийшли його проводити.
  • Організація процедури прощання.
  • Поховання.
  • Оренда поминального залу.
  • Отримання всіх необхідних документів і передача в руки родичам.

У нас працюють досвідчені фахівці, які враховують усі дрібниці та виконують роботу в кращому вигляді.

Що ще пропонує наша компанія?

Ми надаємо й інші послуги: наприклад, у нас можна придбати ритуальне приладдя, замовити вінки, пам’ятник, вибрати труну. Якщо ви хочете кремувати покійного, ви також можете звернутися до нас, ми організуємо і це. Переваги звернення в нашу компанію:

  • Наша компанія має власний морг, тому ми можемо прийняти тіло на зберігання, якщо ви не змогли дочекатися черги в державний.
  • У нас можна замовити догляд за могилою, приведення пам’ятника, і прилеглої до поховання території, до ладу.
  • Ми організуємо доставку покійного в будь-яку точку світу, якщо ви хочете поховати його за межами країни.

Звертаючись до нас, ви довіряєте професіоналам з багаторічним досвідом роботи і хорошими відгуками. Ми пропонуємо своїм клієнтам вигідні ціни, можливість домовитися на індивідуальних умовах, наприклад, про розстрочку.