Купити лампадки на пам’ятник в Україні від виробника

Каменеобробний завод «Антік» реалізує лампадки з природного каменю на вигідних умовах. На сайті ви можете ознайомитися з готовою ритуальною продукцією для установки на пам’ятник. За бажанням замовника виготовляємо лампадки під замовлення.

Традиція запалювати лампадку на кладовищі

Лампадки або лампади – це світильники, які спочатку запалюють в церквах перед ликами святих. Це символ віри і покаяння, скорботи. На всіх найбільших в людському житті події, пов’язаних з церквою (хрещення, вінчання і поховання) обов’язково запалюють цей ритуальний світильник.

Що стосується лампадки для могили, то потрібно відзначити кілька моментів:

 • Традиція запалювати лампадку, встановлену на могилі, говорить про те, що родичі моляться Богу про прийняття душі покійного, про прощення його гріхів і упокій душі.
 • Ритуальний світильник на могилі може бути один, встановлений в безпосередній близькості від надгробка із зображенням покійного. Нерідко в процесі похорону лампади встановлюють по 4-х кутах біля труни у формі хреста.
 • Традиційні лампади можуть виготовлятися з різних матеріалів, але для підвищення довговічності, прикраси могили рекомендується використовувати кам’яний світильник, в який поміщається сама лампадка з прозорого скла.

Переваги лампадок з природного каменю

Кам’яні лампади виготовляються з мармуру, граніту, габро. У порівнянні з застосуванням простих скляних світильників вироби з природного каменю мають наступні переваги:

 • Довговічність
  Скляний світильник, вставлений в важку кам’яну лампадку, не перевернеться від сильного пориву вітру, і не розіб’ється.
 • Гарний зовнішній вигляд
  Кам’яні лампадки поєднуються з надгробними плитами і пам’ятниками, виготовленими з граніту, мармуру та інших порід – створюється єдина композиція місця поховання.
 • Додатковий захист від атмосферних опадів
  Є моделі, які прикривають зверху скляну лампадку – вогонь на могилі не згасне, якщо піде сніг або дощ.

Лампади можуть встановлюватися в квітнику, на надгробній плиті, в проміжку між двома надгробними каменями спільного місця поховання. Якщо встановлюєте кам’яну лампадку на надгробній плиті, то краще ставити її якомога ближче до пам’ятника (стели). Тоді благодатне світло, осяваючи зображення покійного, буде символізувати щиру віру, любов, покаяння і всепрощення.

Плюси замовлення в «Антік»

Досвідчені майстри заводу «Антік» виготовлять для вас лампадки в будь-якому дизайні, кольорі в залежності від обраного каменю і його родовища. Здійснюємо продаж для приватних осіб, а також оптових клієнтів – бюро ритуальних послуг, торгових павільйонів перед в’їздом на кладовище і т.д. Ми – виробник ритуальних виробів, а тому ви не переплачуєте посередникам при оформленні замовлення. Є доставка в будь-яке місто України. За більш детальною інформацією звертайтесь за зазначеним на сайті телефоном.