Чому у нас вигідно?

Купити лабрадорит в нашій каменеобробній компанії вигідно з таких причин:

 • Невисока вартість
  По-перше ми не робимо високих націнок, по-друге ми не співпрацюємо з посередниками, а самі все виготовляємо.
 • Швидка доставка
  Ми працюємо з усіма видами доставки, авто, з/д, водний транспорт, і вчасно поставляємо продукцію в будь-яку точку світу.
 • Готова продукція
  В каталозі маємо широкий вибір типових товарів - бруківка, плитка для облицювання і мощення, пам'ятники та інші вироби.
 • Замовна продукція
  Тут ви маєте можливість замовити вироби з лабрадориту будь-якої технічної складності за вашими ескізами та побажаннями.
 • Опт і роздріб
  У нас можна купити лабрадорит як в роздріб, так і дрібними, і великими оптовими партіями за доступною ціною і будь-якому об'ємі.
 • Топова якість
  На нашому заводі кілька етапів перевірки якості, сировина постачається тільки вищого гатунку і в наявності є всі необхідні документи.

Лабрадорит: родовища

На нашому заводі ви можете купити вироби з лабрадориту будь-якої складності, у виробництві ми використовуємо такі родовища каменю:

Камінь лабрадорит

Текстура лабрадоритуЛабрадорит – камінь, який відноситься до магматичних порід, що складають земну кору. Відрізнити від граніту його можна по синьому відпливу на гранях, які утворюють кристал. Але у деяких каменів буває золотий або червоний відлив. Назву дана гірська порода отримала від півострова Лабрадор в Північній Америці, де була вперше виявлена.

Купити лабрадорит можна в «Антік» за вигідними цінами, адже ми самі займаємося видобутком гірських порід різних типів, їх обробкою і виготовленням найрізноманітніших виробів з натуральних каменів.

Цей кислотний камінь більш ніж на 90% складається з плагіоклазу – породо-утворюючого мінералу з розряду каркасних алюмосилікатів. Є в ньому і невеликі домішки рудних мінералів, але їх не більше 7%.

За кольором лабрадорит буває чорним, сірим і темно-синім (останній – найцінніший і улюблений сучасними дизайнерами матеріал. Він надає їм особливий шарм і навіть якусь загадковість, містичність.).

Особливі властивості лабрадориту

Кар'єр лабрадоритуГірська порода магматичного походження має унікальні властивості:

 • Висока міцність і стійкість до механічних навантажень;
 • Стійкість до перепадів температур (морози їй байдужі);
 • Відмінно протистоїть корозії, не боїться вологи і агресивних хімічних речовин;
 • Добре піддається обробці і поліровці.

Всі ці властивості дозволяють використовувати камінь лабрадорит для виготовлення сходів, облицювальних плит будівель, скульптур і пам’ятників. Ніякого спеціального догляду вироби з нього, як і з граніту, не вимагають.

Екстрасенси стверджують, що лабрадорит володіє унікальними властивостями, які дозволяють йому полегшувати головний біль, знімати напругу очей, заспокоювати нервову систему і навіть відновлювати гормональний фон в організмі. Не дарма з такого каменю часто роблять різні талісмани і амулети.

Де можна придбати лабрадорит?

Український лабрадорит купити за цінами виробника можна у нас, в «Антік». Зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, щоб обговорити умови оптових або роздрібних поставок. Якщо замовлення на камінь – велике, то підприємство може поступово постачати готові вироби замовнику (у міру їх виготовлення).

Дизайнери компанії допоможуть підібрати саме той відтінок унікального каменю, який найкращим чином підкреслить архітектурні гідності будівлі або зробить особливий акцент в сучасному інтер’єрі приміщення.