Адміністрація Куренівського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Куренівського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Куренівське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Куренівське кладовище знаходиться за адресою: вул. Валківська, 19. Його площа становить 12,5 га. Точна дата відкриття об’єкта невідома, приблизно це сталося в 1848 році. На даний момент статус кладовища – напівзакрите (з 1959 року).

Спочатку погост належав до села Куренівка, і на ньому ховали жителів цього населеного пункту, пізніше сюди стали привозити покійних з найближчих сіл Пріорки і Лук’янівки. У 1929 році кладовище отримало статус міського. Воно значно збільшилося за площею, з’явилися нові ділянки для свіжих поховань. Тут є і квартал, відведений під єврейські могили. Основний простір некрополя було заповнено з 30-х по 50-ті роки. Багато єврейських могил тут не нові, їх перенесли з інших погостів, наприклад, з Лук’янівського, коли там знадобилося побудувати телевізійний центр, і могили стали заважати.

Зараз на Куренівському кладовищі досить багато могил – близько 6 800, велика частина з них належить євреям, це приблизно 70% від загального числа. Можна виявити не просто надгробки, а й цілі склепи, наприклад, династії Тверських, тут же існує склеп, що належить Чорнобильському цадику. На цьому ж кладовищі знаходиться могила Іцхака Шехтмана, який був рабином Києва після Другої Світової Війни.

Де замовити пам’ятник на Куренівському кладовищі?

Компанія «Антік» пропонує широкий вибір надгробків різного кольору, форми, розміру. Можна вибрати напис, нанести будь-яке зображення, зробити гравірування. Якщо вас не влаштовує стандартне рішення, ви можете замовити розробку дизайну пам’ятника з нуля. Ми можемо розробити і виготовити скульптуру або композицію будь-якої складності – все залежить від ваших побажань, бюджету і розміру ділянки. Вартість такої роботи обговорюється індивідуально. До розрахунку включається наступне:

  • Складність виконання роботи.
  • Вибір матеріалу і його кількість.
  • Терміновість.
  • Необхідність транспортування.

Ми враховуємо всі фактори, але намагаємося запропонувати клієнтам найбільш вигідні умови і доступні ціни.

Реставрація та будівельні роботи

Багато пам‘ятників тьмяніють з віком і потребують чистки. Вони можуть покоситися, від них може відколотися деталь. Наші фахівці виправлять будь-яку проблему, проведуть чистку каменю, відновлять написи, полагодять монумент і встановлять його рівно, якщо земля просіла, і могила нахилилася, або сталося обвалення надгробку.

Ми виконуємо будівельні роботи будь-якої складності – від невеликих, наприклад, установки столика, лавочки або монтажу козирка, до досить масштабних (зведення склепу). У нас працюють досвідчені фахівці, яким під силу виконати найскладніше завдання.

Інші послуги нашої компанії

Ми працюємо на всіх кладовищах міста, тому можемо організувати гідний похорон, при цьому вам нічого не потрібно робити. Ми отримаємо всі необхідні документи, знайдемо відповідне місце, організуємо транспорт, саму процедуру поховання, прощання.

Наша компанія надає і додаткові послуги, до яких належать наступні дії:

  • Догляд за могилами, наведення порядку на території. Ми приберемо траву, пофарбуємо огорожу, почистимо монумент, видалимо все сміття і приведемо могилу в належний стан. Якщо ви не можете приїжджати особисто, ми відправимо вам фотозвіт, ви завжди зможете контролювати стан поховань своїх близьких.
  • Перевезення вантажу 200 по країні і за її межами. Ми маємо всі необхідні дозволи і засоби для того, щоб здійснити транспортування покійного в будь-яку точку світу.
  • Юридичний супровід клієнта, отримання документів, довідок, дозволів.
  • Проведення ексгумації.
  • Послуги моргу і крематорію.

Звертаючись до нас, ви отримуєте послуги професіоналів за прийнятні гроші, можливо оформити розстрочку. Ми працюємо за договором, наша компанія працює вже не один рік, має хорошу репутацію.