Адміністрація Кудрявського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Кудрявського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Кудрявське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Кудрявське кладовище також має другу назву – Старокиївське. Це дуже старий об’єкт, на якому зараз вже не ховають. Знаходиться цей цвинтар біля дерев’яної церкви, яка раніше була на околиці села Кудрявця. Погост і належав церкві. Тут ховали жителів поселення, так званого верхнього міста, куди входило всього кілька будинків.

Міським кладовищем стало наприкінці XVIII століття. У 1832 році була проведена реконструкція, так як місто сильно розрослось. Кудрявське кладовище як самостійний об’єкт ліквідували, Вознесенська церква була побудована заново, тепер вже з цегли і каменю, при ній так і залишився невеликий стихійний погост. Хоча міською радою він був покинутий з 1871 року, ховати людей не перестали до 1920 року. Після, церква перестала працювати, комуністи знищили її разом з кладовищем у 30-ті роки. Деякі могили родичі встигли перенести на Лук’янівське кладовище. На колишньому місці можна знайти лише кілька, дивом вцілілих надгробків.

Наші послуги на Кудрявському кладовищі

Представники компанії «Антік» працюють на кожному кладовищі міста. Якщо воно вже не працює, ви можете звернутися до нас, і ми підкажемо, де можна поховати родича в даний момент. Ми допоможемо знайти ділянку, викупити її, оформити всі необхідні для цього документи. У нас можна придбати будь-яку похоронну атрибутику, вінки, труни, стрічки та інше, крім цього, доступно замовити пам’ятник.

Також компанія займається виготовленням пам’ятників будь-якої складності. Ми пропонуємо вибрати як з готових заготовок стандартного типу, так і розробку індивідуального проекту, який ніде не буде повторюватися. У нас велика кількість чорних і білих пам’ятників з граніту, мармуру та інших матеріалів, працюють досвідчені фахівці, здатні виготовити з каменю будь-яку скульптуру або класичний монумент. У нас можна замовити гравіювання на камені. Будь-яке зображення або напис ми наносимо за допомогою лазеру, тому фото виходять не тільки високоточними, але і досить насиченими, а головне, не вицвітають і не стираються з часом, як звичайні таблички.

У нас можна замовити і реставрацію вже наявного монумента. Багато пам’ятників з часом можуть покоситися, втратити блиск, написи стають погано читаними, частина каменю може відколотися, іноді монументи ламають вандали. Наша компанія почистить, відновить, поставить монумент на місце; якщо його не можна відновити, ми можемо замінити пам’ятник на новий або точно такий же.

Крім вищезазначеного наші співробітники допоможуть вам організувати похорон. Вам достатньо звернутися до нас і підписати договір, ми влаштуємо все, щоб якнайбільше полегшити ваше горе. Вам не доведеться займатися організаційним процесом, шукати транспорт, того, хто буде копати могилу, де можна поховати і т.д. Ми надаємо наступні послуги:

  • Юридичний супровід. Ми отримаємо за вас необхідні довідки, дозволи.
  • Пошук, викуп ділянки на кладовищі або отримання дозволу на сімейне поховання.
  • Надання моргу для зберігання тіла покійного і його підготовка до похорону.
  • Надання транспорту для покійного і родичів.
  • Ми надаємо послуги крематорію за домовленістю, можемо поховати урну з прахом в нову могилу або вже існуючу. Варто зазначити, що адміністрація напівзакритих кладовищ охочіше дає дозвіл на підхоронення урни, адже не у всіх могилах достатньо місця для другої труни.
  • Ми повністю проведемо процедуру, віддамо тіло землі.
  • Організуємо церемонію прощання, знімемо для вас поминальний зал.

Наша компанія надає і додаткові послуги у вигляді очищення території, догляду за могилами, міжнародними перевезеннями покійного, пошуку поховань, ексгумації тощо. Звертаючись до нас, ви довіряєте долю покійного професіоналам.