Продаж хрестів на могилу від виробника

У християнстві хрест є головним релігійним символом, тому всі таїнства і обряди так чи інакше пов’язані з ним – хрещення, вінчання в церкві і поховання. Могильний хрест має сакральне значення в похоронному ритуалі.

В каталозі каменеобробного заводу «Антік» представлено великий асортимент могильних кам’яних хрестів з граніту, мармуру та іншого природного каменю. Крім готової ритуальної продукції є можливість виготовлення під замовлення – нестандартного розміру, форми, обробки, матеріалу.

Символізм хреста в християнстві

Хрест на могилі покійного свідчить про те, що за життя людина вірила в Христа, і тепер душа його перебуває під заступництвом Бога. Після Страшного суду та Другого пришестя Христа мертві воскреснуть, і перше, що вони побачать – хрест, який стане символом порятунку.

Відразу ж після поховання на могилі встановлюють дерев’яний тимчасовий хрест. Ставиться він в ногах покійного. Ця традиція строго дотримується православними в Україні та інших країнах. У католиків дещо інші вимоги, і хрест ставиться в протилежному напрямку.

Ґрунтовний металевий або кам’яний хрест встановлюється на місці тимчасового разом або замість пам’ятника. Якщо строго дотримуватися звичаїв, то дерев’яну конструкцію або спалюють, а прах розсіюють над могилою, або розпилюють його і укладають в надгробку.

Різновиди могильних хрестів

Хрести на могилу можуть мати різну форму, але найчастіше зустрічається наступні:

  • Восьмикінечний
    Встановлюють православні християни. При цьому восьмикінечні вироби ставляться тільки на кладовищі, і ніде більше, оскільки вони вважаються саме могильними.
  • Чотирикутний
    Можуть встановлювати як православні, так і католики. Допускається установка кам’яних чотириконечних хрестів не тільки на кладовищі, а й в інших місцях, де немає поховань.

На хрестах з каменю фото покійного не гравірується, а встановлюється табличка – фотографія за склом або фотокераміка. Додатково встановлюється табличка з ініціалами покійного, датою народження і смерті. На виробах теж гравіруються слова скорботи – якщо є надгробна плита, то можливе лазерне гравіювання на ній.

Хрести з каменю можуть бути простими за формою, а також з різним орнаментом – така прикраса християнського символу не забороняється. Встановлюються кам’яні конструкції на тумби та фіксуються на плиті або за нею в залежності від розташування могили.

Для виготовлення ми використовуємо різний природний камінь з родовищ на території України. Найчастіше вибирають граніт, хоча він і складніше в обробці і, відповідно, вартість буде вище. Також можливе виробництво з мармуру, габро, лабрадориту і інших порід.

У каменеобробної компанії «Антік» ви можете замовити ритуальну продукцію з доставкою в будь-яке місто. Здійснюємо роздрібний продаж для приватних осіб, оптові поставки для ритуальних служб, похоронних бюро. Для замовлення телефонуйте за вказаним телефоном або залишайте запит онлайн.