Кремація в Києві і Україні

Кремація – це послуга по спаленню тіла покійного в крематорії і подальша передача праху в урні, щоб рідні могли виконати поховання в колумбарії, на кладовищі, зберігати в спеціально відведеному місці, або розвіяти за вітром. Така процедура займає в середньому 1-4 години часу, в неї входить підготовка, необхідний замовником ритуальний обряд і сам процес спуску труни на ритуальному ліфті в приміщення для спалення.

При спаленні температура камери досягає 1000 градусів за Цельсієм – при такій температурі повністю згоряють всі речі, аксесуари і інша комплектація померлого. В середньому після кремації залишається приблизно 3 кілограми праху.

У нашій компанії ви можете замовити послугу кремації окремо, або комплексом з повним пакетом організації похорону. Початкова ціна стартує від 2500 гривень і залежить від міста Київ, Харків, Одеса, а також інших суміжних послуг.

Даний вид робіт замовляється завчасно, так як потрібно визначитися з датою і часом проведення – тому для броні, безкоштовної консультації прорахунку фінальної вартості зверніться до наших фахівців по телефону, електронною поштою або через чат в режимі онлайн. Ми приймаємо звернення цілодобово в плановому і терміновому режимі.

Для вас доступні наступні крематорії:

  • Київ, вул. Байкова 16;
  • Київ, вул. Теодора Драйзера 4А;
  • Одеса, Таїровське Кладовище 5;
  • Харків, вул. Надборна 3.

Що вимагає крематорій від замовника?

З собою потрібно мати такі документи:

  • Свідоцтво про смерть;
  • Довідка із зазначенням причини смерті;
  • Посвідчення особи родича (оригінал);

Також не забувайте що закон України не дозволяє виконання кремації відразу в день смерті, тільки через день і більше.

Якщо людина померла по природному, наприклад від хвороби – тоді ніяких додаткових документів з собою брати не потрібно. У тих випадках коли людина була убита або пішла з життя не своєю смертю – тоді від вас крематорій Києва та інших міст України вимагатиме дозвіл від місцевої прокуратури.

Чи проводить похорон крематорій?

Ні, крематорії спеціалізуються тільки на послугах з кремації людей і тварин (собак і котів). Якщо вам необхідні ритуальні послуги з організації похоронів – ви можете звернутися в наше бюро по будь-яким контактам зазначеним на сайті.

Ми надаємо весь спектр ритуальних послуг – оренда залу прощання, музичний супровід, виїзд священика, транспортування, пошук і допомогу в покупці місця поховання на кладовищі, виробництво і установку надгробних пам’ятників.

Будь-які послуги які надає наша ритуальна компанія можна замовити окремо, або пакетом. У нас передбачені варіанти похорону від економ до елітного класу.