Краса мозаїки брекчія

Краса мозаїки брекчія фото

Дата публікації:

Інтер’єр приміщення, де передбачається встановити стільницю з натурального каменю повинен відповідати колірній гамі і поєднуватися формами і чистотою ліній. Головне витримати в інтер’єрі простоту і ідеально рівну кромку стільниці зі спокоєм кольорів. Отримання ідеально рівної кромки завдання не таке просте для мистецтва каменеобробки.

Вироби римських рабів досі вражають уяву відвідувачів музеїв. Стародавні каменотеси не мали жодних хитрих інструментів, а використовували в своїй ручній роботі, прості тесати і троянки. При цьому їм вдавалося довести вид крайок стільниці до досконалості і отримувати ідеально рівні поліровані поверхні. Сучасні технології дозволяють обробляти кам’яні сляби з мікронними допусками.

Наприклад, німецький Кельн і італійський Мілан відомі своїми найбільшими меблевими виставками, де провідні компанії представляють велике розмаїття мармурових, базальтових і гранітних стільниць. Але під світові стандарти високого мистецтва і бездоганність чистоти ліній можна підвести лише 2-3% зі ста представлених поверхонь.

Правильно оцінити виріб і дати йому відповідну характеристику може тільки справжній дизайнер-архітектор, який постійно стикається зі справжніми шедеврами з природного каменю.

З кольором все йде набагато складніше. Колір цілком і повністю залежить від процентного вмісту польового шпату і мінералів кварцу, а також вмісту слюдяних вкраплень. Особлива краса брекчівої мозаїки з вражаючою химерністю і неповторністю малюнка мають стільниці зі своєрідними жовнами і конкреціями, вкрапленнями і розлученнями тонких прожилок. І чим природа хитромудріше відтворила в камені такий малюнок, тим дорожче виявляється в ціні камінь.

Цілком природно підібрати колір стільниці в тон і колорит вашої кухні. Це можуть бути кольори природно-сірого (Омелянівського), червоно-чорного (Капустинського), леопардово-сірого (Корнинського), кармін-червоного (Крупського), зеленого (Маславського) і рідкісного чорного (Габро). При правильному підборі відразу виникає відчуття монументальної грунтовності і стабільності. Розкіш з витонченістю НЕ будуть залишати приміщення з такою стільницею.

Чистота лінії відноситься до високих теорій і розмовляти про них можна хіба що грамотним фахівцям. Форми ж стільниці можна надати у вигляді краплі або овалу, у вигляді ромба або кришки рояля. Найбільш демократичною і універсальною вважається прямокутна форма, яка легко вписується своїми закругленими кутами в будь-який дизайн приміщення. Обідні столи з натурального каменю використовуються не так часто, як підвіконня з граніту або робочий стіл. Але можна собі уявити захоплення вашої дружини, якщо вона побачить своє відображення в поверхні такого столу.