Червоний мармур: родовища

Пропонуємо виготовлення виробів з червоного мармуру - ознайомитися з найбільш затребуваними родовищами можна нижче:

Купити червоний мармур в Україні від виробника

Червоний мармур фото каменюОксиди заліза (з’єднання заліза з киснем) забарвлюють мармур в червоний колір. Цей камінь здавна застосовують для обробки адміністративних будівель, тому що він уособлює собою силу і владу, сприяє активізації процесів розумової діяльності і прийняття рішень.

Червоний мармур найкращим чином підійде для оформлення офісних інтер’єрів, а також для створення ексклюзивної обстановки в будинках людей, які постійно прагнуть до лідерства і люблять перебувати в гущі подій.

Види червоного мармуру

Фахівці ділять червоний мармур на два основних типи.

  • Тип 1
    Являє собою брекчієвидну структуру (малюнок нагадує об’ємну гальку) з відтінками червоного і зеленого на червоному тлі. Можуть зустрічатися також білі плями і прожилки. Малюнок чітко проявляється після шліфування.
  • Тип 2
    Має дрібнозернисту структуру, яку на основному червоному тлі (більше темному, ніж в першому) утворюють сірі вкраплення. Ці плями зазвичай розподіляються рівномірно і мають майже однаковий розмір. Можуть бути присутніми в камені і білі прожилки.

Найчастіше червоний мармур привозять із Туреччини, рідше – з Італії (тільки тип 1, який вважається досить рідкісним каменем).

Тип 1 використовується переважно для обробки приміщень, тому що його потрібно додатково зміцнювати (наприклад, скловолокном). Та й полірування на ньому тримається не дуже довго, тому для облицювання фасадів будівель його краще не використовувати.

Зате дуже оригінально такий червоний мармур виглядає в окремих видах продукції: стільницях, підвіконнях, обрамленні дзеркал. Навіть через десятиліття його можна буде «оживити» за допомогою кристалізації.

Другий вид може застосовуватися як для інтер’єрів, так і для екстер’єрів будівель і навіть для мощення мостових. Часто його використовують і для виготовлення різних виробів ручної роботи (вазонів, фонтанів, камінів). Хоч він і більш поширений, але великих брил видобувати не вдається – тільки блоки середніх і малих розмірів. Тому величезні монументальні вироби з такого червоного мармуру виготовити складно.