Переваги співпраці

Купити червоний граніт оптом або роздробом в нашій компанії вигідно з багатьох причин, але ось одні з ключових переваг для співпраці:

 • Доступні ціни
  Ми не завищуємо ціни, а також є виробниками - тому тут ви купуєте товар без посередників і зайвої переплати.
 • Першокласна якість
  Уся сировина сертифікована, відповідає вищому сорту, а на виробництві ведеться контроль якості в кілька етапів.
 • Виробництво під ключ
  У нашій компанії можна замовити виготовлення виробів з червоного граніту під ключ з цілим комплексом суміжних робіт.
 • Типова продукція
  Наш каталог налічує понад 3 тисячі видів товарів, які завжди є в наявності, це і бруківка, і плитка, пам'ятники, сходи, бордюри та ін.
 • Будь-які обсяги
  Для нас не складе труднощів виготовити як один екземпляр виробу, так і цілі партії для оптових поставок.
 • Швидка доставка
  Налагоджена система поставки дозволить вам отримати замовлення в заздалегідь обумовлений термін - без очікування і інших труднощів.

Червоний граніт: родовища

Наш завод з обробки каменю виготовляє будь-які вироби з червоного граніту наступних родовищ:

Купити червоний граніт в Україні від виробника

Основний відтінок будь-якому граніту надає польовий шпат – породо утворюючий мінерал з розряду силікатів. Якщо це червоний граніт, значить, мінерали наділяють його відтінками від рожевого до бордового.

Такий тип каменю поширений в Україні. Зокрема, його видобувають в родовищах «Дідковицьке», «Капустинське», «Осмалинське», «Василівське».

Камінь червоний граніт фотоДе застосовують червоний граніт?

Сфера використання такого каменю просто величезна: внутрішнє і зовнішнє облицювання будівель, виготовлення стільниць, підвіконь і різних елементів декору, облицювання постаментів і виробництво пам’ятників, надгробків, бруківки. Він виглядає дуже святково і яскраво, відмінно витримує перепади температур, не боїться вологи, механічного впливу і побутової хімії. Одним словом, не вимогливий у догляді, а забруднення на ньому практично не видно.

При оформленні у нас замовлення на будь-які вироби з такого виду каменю, будьте впевнені, що він екологічно чистий, відповідає всім нормам і геометричними характеристиками.

Компанія “Антік” також видобуває і продає білий, чорний, сірий і інші різновиди натурального граніту. З пропозицією ви можете ознайомитися, перейшовши за відповідним посиланням.