Коричневий мармур: родовища

Ознайомтеся з нашим каталогом коричневого мармуру, а для замовлення виробів – зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Купити вироби з коричневого мармуру в Україні

Каменеобробний завод «Антік» пропонує купити натуральний коричневий мармур за конкурентноздатною ціною. Утримувати доступну вартість можливо завдяки власному виробництву і роботі без посередників. На сайті представлений великий вибір готових виробів. Є можливість замовити виготовлення за індивідуальними ескізами. Компанія спрямована на розширення співпраці з оптовими і роздрібними клієнтами, а також з будівельними та архітектурними компаніями.

Коричневий мармур: особливості матеріалу

Мармур – один з найвідоміших природних матеріалів, які використовують в декорі інтер’єру. Утворюється він в процесі кристалізації вапняку протягом мільйонів років. Відбувається це в надрах землі під впливом температури і пресування. Таким чином, формується однорідна порода.

Коричневий мармур відрізняється неймовірним багатством відтінків – від світло-коричневого до темного шоколаду, які доповнюються візерунком прожилок білого, золотого, бежевого або коралового кольору. Така різноманітність тонів, пов’язана з тим, що в складі матеріалу можуть бути присутні марганець, лимонит, карбонат заліза, кварцу, польового шпату. Від кількості цих мінералів залежить щільність мармуру, який сам по собі є досить крихким. У той же час, завдяки цій властивості, його нескладно обробляти, що дозволяє створювати скульптури неймовірної краси і точності.

Характерні властивості мармуру:

 1. Декоративність
  Мармур в коричневих тонах дозволяє створити атмосферу надійності, благополуччя, багатства. Він добре поєднується з іншими матеріалами і відтінками.
 2. Гігієнічність
  Матеріал відрізняється низьким радіаційним фоном і пористістю (що дозволяє використовувати мармур всередині приміщення в якості обробки). Натуральна порода забезпечить екологічний мікроклімат.
 3. Стійкість
  Мармур добре переносить вплив води, перепадів температури, негативні фактори навколишнього середовища. Його можна використовувати в будь-яких сферах будівництва, в тому числі у ванній кімнаті.
 4. Довговічність без ознак зносу
  Вироби з мармуру прослужать більше 100 років.

Коричневий мармур відрізняється універсальністю і стане прикрасою будь-якої кімнати.

Застосування коричневого мармуру

За рахунок того що коричневий мармур відрізняється відтінками, він може бути як холодним, так і теплим по відчуттю. Ось чому його можна використовувати в різних цілях у великих і маленьких кімнатах. З його допомогою можна облагородити стіни, підлогу, колони, сходи, прикрасити підвіконня, стільницю, барну стійку. Найчастіше його використовують для оформлення віталень, кухонь. Мармур – відмінний матеріал для обшивки ванної кімнати. Він поєднує в собі стриманість і розкіш, демонструє бездоганний смак.

Коричневий мармур підходить для облицювання фасадів. Технічні властивості дозволяють використовувати його зовні будинку.

Завдяки тому, що камінь легко обробляти, з нього роблять чудові скульптури та підробки. Використовують натуральну породу для виготовлення надгробків, елементів екстер’єру, фонтанів, пам’ятників.

Де купити коричневий мармур в Україні?

Втілити будь-який задум допоможуть фахівці компанії «Антік». Пропонуємо замовити виготовлення будь-яких виробів з натурального каменю за індивідуальними ескізами. При необхідності розробимо проект.

Переваги співпраці:

 • Працюємо з оптовими і роздрібними замовниками;
 • Є великий вибір виробів готових до доставки зі складу;
 • За рахунок власного виробництва встановлюємо доступну вартість;
 • Працюємо з індивідуальними і складними замовленнями;
 • Здійснюємо доставку по Україні та в інші країни.

Крім виробництва виробів з коричневого мармуру і інших природних матеріалів, компанія надає суміжні послуги в ритуальній і будівельній сфері. Досвід роботи – більше 20 років; власне виробництво і штат кваліфікованих співробітників дозволяють якісно виконувати роботу. Вся продукція виробляється з власної сировини. Щоб оформити замовлення, достатньо залишити заявку на зворотний дзвінок. Менеджер зв’яжеться в найближчий робочий час.