Адміністрація Корчуватського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Корчуватського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Корчуватське (Мишоловське) кладовище: адміністрація

Корчуватське кладовище знаходиться по вулиці Ягідна, 24. Воно було відкрито в 1890 році і займає площу 1,48 га. На даний момент це напівзакритий об’єкт, ховати можна лише на вже викуплених ділянках, нові не виділяються. У погоста є й інші співзвучні назви, однак ми наводимо офіційне. Дістатися сюди можна автобусом, маршрутним таксі, а також особистим транспортом.

Де можна замовити пам’ятник?

«Антік» забезпечить повний спектр послуг, починаючи від створення проекту пам’ятника і закінчуючи його виготовленням і установкою. Нам доступне виконання проекту будь-якої складності, тому ви можете замовити для улюбленого родича щось особливе. Якщо ваш бюджет обмежений або ви не любите вишукувань, ви можете вибрати зі стандартних варіантів, які представлені нашою компанією в широкому асортименті. Нам доступна робота з каменю, лазерне гравіювання, завдяки якому можна нанести реалістичне зображення будь-якої складності. Це може бути фото, картина або напис.

Ми також займаємося реставрацією монументів постраждалих від часу та природних причин або зруйновані вандалами. Часто від часу надгробки нахиляються, рідше падають; ми поставимо їх на місце, вирівняємо, виправимо всі дефекти, оновимо написи. Така робота може знадобитися і в разі підхоронення. Необов’язково ставити повністю новий пам’ятник, можна модернізувати наявний надгробок, нанести на нього нове гравіювання та додати фото другого покійного.

Проведення похорону на Корчуватському кладовищі

Наша компанія може організувати похорон від і до, вам достатньо звернутися до нас, і ви зможете забути про метушню і проблеми, пов’язані з проведенням цього заходу. Ми подбаємо про таке:

  • Отримання всіх необхідних довідок і дозволів.
  • Пошук, вибір ділянки на кладовищі та його викуп.
  • Організація транспорту для покійного та гостей.
  • Оренда поминального залу.
  • Організація прощання.
  • Поховання.

Ми можемо включити і додаткові пункти за домовленістю, враховуючи ваші побажання, наприклад, присутність на похороні священника, використання намету, спеціального підйомника для труни, послуги моргу та крематорію тощо.

Догляд за могилами та благоустрій

Якщо поховання не нове, воно в будь-якому випадку потребує догляду, наприклад, розчищення території від трави і сміття, очищення пам’ятника (для каменю потрібен спеціальний інструмент, самостійно ви його не відчистите, навіть якщо спробуєте), встановлення і фарбування огорожі та інших діях. Ви можете як бути присутніми особисто, так і замовити послугу дистанційно, ми відправимо вам фотозвіт про виконану роботу. Ця послуга дуже зручна, якщо ви з якихось причин не можете відвідати кладовище особисто, могил багато або у вас просто немає сил або часу займатися фізичною роботою. Наші фахівці зроблять це за вас за найбільш прийнятною ціною.

Додаткові роботи нашої компанії

Підприємство «Антік» працює на будь-якому кладовищі міста, тому до нас можна звернутися за широким спектром інших послуг:

  • Ми можемо розшукати поховання, з’ясуємо, на якому кладовищі похована людина, яка вас цікавить, знайдемо номер ділянки і точну адресу.
  • У нас є власний морг, де можна зберігати тіло доти, допоки вам дадуть дозвіл на розміщення покійного в державній установі або дозволять віддати тіло землі.
  • Ми можемо доставити покійного в будь-яку точку країни, крім цього, у нас є дозвіл і всі можливості транспортувати тіло за межі України.
  • Ми надаємо послуги крематорію, можемо поховати урну з прахом у сімейне поховання.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в якості наданих нами послуг. Ми працюємо в цій сфері давно, знаємо всі тонкощі роботи, пропонуємо низькі ціни і даруємо знижки. З нами можна домовитися на зручних для вас умовах, які будуть підібрані індивідуально. Ви можете довірити нам організацію проводів вашого близького в останню путь.