Сторінки Сторінки

Адміністрація київських кладовищ

Ми є офіційним представництвом по всім кладовищам Києва та Київської області - діючі, закриті і напівзакриті.

Телефон для інформації та замовлення послуг:
+38 (067) 504-95-75

Наша компанія працює в усіх напрямках пов'язаних з послугами, допомогою і консультуванням з київських кладовищ. Ось одні з найпопулярніших видів робіт, які ми надаємо:

 • Проведення похорону
  Ми займаємося комплексною організацією похорону, надаємо весь спектр ритуальних послуг - від зберігання тіла в морзі і кремації, до проведення поминальних обідів, транспортування померлого, музичного супроводу і відспівування.
 • Продаж місць на кладовищах
  Допоможемо офіційно отримати місце на кладовищі, прорахуємо вартість могили і суміжних робіт, знайдемо місце на напівзакритих кладовищах і проконсультуємо з будь-якого питання пов'язаного з купівлею могили.
 • Виготовлення пам'ятників
  Виготовляємо меморіальні пам'ятники і скульптури будь-якої складності і з будь-яких матеріалів, пропонуємо готові рішення і ексклюзивні варіанти, займаємося доставкою і установкою надгробків по всіма цвинтарях столиці.
 • Пошук поховань і могил
  Допоможемо знайти могилу вашого родича, друга або знайомого за прізвищем, фото або іншими даними - надішлемо звіт з місця і проінформуємо по ситуації на могилі померлого.
 • Благоустрій та догляд
  Приведемо в порядок могилу на кладовищі - приберемо територію, пофарбуємо конструкції, висадимо квіти, приберемо бур'ян, вимостимо бруківку або плитку, зможемо якісно і швидко помити і оформити пам'ятник.
 • Юридичні послуги
  Надаємо послуги з юридичного супроводу, вирішуємо питання зі спадщиною, оформляємо будь-яку документацію та вирішуємо всі можливі проблеми і ситуації пов'язані з кладовищем і похоронами.

Всі кладовища Києва і Київської області

Герб города Киева фото

Організація похорону – одна з найважливіших задач, яку необхідно вирішити людині, що зіткнулася зі смертю близької людини. Незважаючи на скорботу і невтомну біль, родичам доведеться подолати бюрократичні та фінансові перешкоди, щоб віддати данину поваги покійному і з гідністю проводити його в останню путь. Звернувшись в компанію «Антік», ви можете розраховувати на повний комплекс послуг, починаючи ритуальною продукцією, закінчуючи перевезенням тіла і благоустроєм могили.

Наші фахівці візьмуть на себе найскладніші завдання, в рамках яких допоможуть підібрати місце на одному з цвинтарів столиці, організувати похорон і поминальний обід, подбати про монтаж хреста, пам’ятника та інших елементів. З нами ви отримаєте відповіді на всі існуючі питання, адже співробітники організації готові проконсультувати вас, надавши моральну підтримку.

Київські кладовища: весь список

Місто має в своєму розпорядженні три десятки цвинтарів, які поділяються на такі види:

 1. Закриті
  Старі цвинтарі, які не дозволяють здійснювати поховання і вже перенесені в категорію історичних пам’яток. Тут нерідко можна зустріти могили відомих людей зі світу політики, телебачення, героїв війни та ін. На подібних кладовищах можлива реставрація пам’ятників, благоустрій могил, однак, для цього слід отримати відповідний дозвіл.
 2. Напівзакриті
  Кладовища, що мають давню історію. Вони відкриті для відвідування, але при цьому поховання можна проводити тільки в могили родичів. Також дозволені похорони в тому випадку, якщо місце на ділянці було заброньовано заздалегідь. За аналогією з закритими цвинтарями, тут зустрічають могили знаменитих людей.
 3. Відкриті
  Нові цвинтарі, які дають можливість проводити похорон. Всі дії, спрямовані на придбання ділянки землі, монтаж пам’ятника, організацію похорону слід узгоджувати з державними установами.

Особливості вибору цвинтаря

Для проведення похорону родичам належить визначатися з кладовищем. Так, тут є ряд особливостей, які варто знати:

 1. Цвинтарі можуть бути розраховані на поховання людей різної віри. Чимало кладовищ ховають покійних, не враховуючи їх віру. Якщо вам вкрай важливо, щоб померлий був похований на цвинтарі для мусульман або християн, цей момент слід врахувати заздалегідь.
 2. Деякі кладовища пропонують правила, спрямовані на оформлення могил. Так, з-за обмеженого простору може бути неприпустима установка огорож, в інших місцях монтаж меморіалів цілком можливий.

Не варто залишати поза увагою і місце розташування цвинтаря. Так, більшість розташована в межах міста, що дозволяє дістатися до пункту призначення різними видами міського транспорту.

Фахівці компанії нададуть всебічну допомогу, спрямовану на пошук цвинтаря, який розміщений в зручному вам районі.

Пам’ятники на кладовищах Києва

Також до нас ви можете звернутися для замовлення пам’ятників, труни, столиків, лавок та іншої ритуальної атрибутики. Власне виробництво, досвідчені майстри і монтажники вирішать прості і складні завдання в максимально стислі терміни, при цьому продукція буде відповідати вашим вподобанням і впишеться в наявний бюджет. Пропонуємо благоустрій та озеленення ділянок, допомога в оформленні документів, послугу міжнародного перевезення покійного і багато іншого. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

  Даний сайт під захистом від спаму reCAPTCHA та Google. Конфіденційність | Умови використання

   Даний сайт під захистом від спаму reCAPTCHA та Google. Конфіденційність | Умови використання

    Даний сайт під захистом від спаму reCAPTCHA та Google. Конфіденційність | Умови використання

     Щоб отримати безкоштовний зразок каменю, заповніть поля форми і натисніть кнопку відправити.

     Даний сайт під захистом від спаму reCAPTCHA та Google. Конфіденційність | Умови використання


      За бажанням можете прикріпити файл вашого проекту. Розмір до 20 мегабайт, формати: png, jpg, doc, xls, txt, pdf.

      Даний сайт під захистом від спаму reCAPTCHA та Google. Конфіденційність | Умови використання

       Даний сайт під захистом від спаму reCAPTCHA та Google. Конфіденційність | Умови використання