Адміністрація Кирилівського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Кирилівського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Кирилівське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Кирилівський цвинтар має багату історію. Він з’явився у 1784 року, коли Катерина Друга вирішила ліквідувати Кирилівський монастир. Сам монастир був побудований в XII столітті і був чинним, при ньому було і кладовище, на якому ховали в основному духовних осіб, ченців. Пізніше там з’явилася лікарня, і місце поховання значно зросло.

Монастир проіснував до XVIII століття, але перестав функціонувати повністю, на відміну від лікарні. У 1871 році адміністрація закладу попросила владу розширити територію погосту, оскільки її вже не вистачало. Територія була збільшена до 9,7 га. Повністю закрився цей найстаріший цвинтар 1929 року. Територію перестали охороняти, за нею ніхто особливо не стежив, тому вона поступово заростала густими деревами.

Більшість похованих на цьому кладовищі людей мало чим відомі, вони належать до не багатих верств суспільства. Однак є і винятки у вигляді князів Баратів, склеп яких не зберігся, але в історичному музеї можна знайти його зображення. З відомих діячів тут був похований А. Ведель, проте його могила так і не була знайдена. Тут же покоїться губернатор П.П. Панкрат’єв, проте його могилу зруйнували в 1975 році.

У 1961 році стався потоп, і частину погосту, яка і так прийшла у запустіння, просто змило. На даний момент про те, що Кирилівське кладовище взагалі існувало, говорить тільки наявність одного вцілілого склепу Качковських. Однак він перебуває в поганому стані та спаплюжений. Гуляючи гаєм, можна знайти самотні надгробні плити, які, як правило, зазнали руйнування або напад вандалів.

Наші послуги на Кирилівському кладовищі

Фахівці компанії «Антік» працюють на всіх кладовищах міста, Кирилівське давно занедбане, і ховати на ньому не можна, проте ми можемо підняти документи і допомогти вам знайти давно похованих тут родичів. Деякі монументи можна відреставрувати. Родичі можуть перепоховати померлих, якщо зможуть виявити та ідентифікувати їхні останки. Наша компанія пропонує послуги ексгумації та кремації, а також транспортування покійних Україною і за її межами.

Наша робота на нинішніх кладовищах

До нас можна звернутися і в тому випадку, якщо у вас помер родич, і його необхідно гідно провести. Ми організуємо похорон, так, що вам не доведеться про щось турбуватися. Наші агенти займуться організацією, не змарнувавши жодної дрібниці. Вам буде надано:

  • Повний юридичний супровід процесу.
  • Пошук і викуп ділянки.
  • Організація транспорту для покійного і тих, хто прийшов його проводити.
  • Послуги моргу і крематорію.
  • Послуги поховання.
  • Ми знайдемо поминальний зал, орендуємо його для вас.

Виготовлення пам’ятників і надгробків

Ми займаємося виготовленням пам’ятників будь-якої складності. У нас можна замовити як стандартний монумент, заготовки для якого є в наявності, так і розробити індивідуальний проект. Ми пропонуємо доступні ціни та якісні матеріали. У нас працюють досвідчені фахівці, яким під силу створити і звести пам’ятник будь-якої складності. Виготовлення займає певний час, чим складніше виконати проект, тим більше часу буде потрібно на його реалізацію, проте постійний пам’ятник встановлюють на могилу не раніше, ніж через рік після поховання. Таку паузу необхідно витримати, щоб земля встигла улігтись і не просіла під вагою каменю.

Інші послуги від нашої компанії

Також ми займаємося реставрацією та ремонтом постраждалих пам’ятників, можемо виконати будівельні роботи будь-якої складності. Ми надаємо послуги з догляду за могилою і територією, допомагаємо юридично, можемо допомогти з підхороненням урн, а також надати морг для зберігання тіла. У нас діють низькі ціни, можливо отримати знижку. Для кожного клієнта діють індивідуальні умови, ми працюємо за договором, даємо гарантію на якість виконаних нами робіт.