Керамогранітна плитка – особливості та переваги

Керамогранітна плитка – особливості та переваги фото

Дата публікації:

Завдяки особливостям технології виробництва, плитка керамограніт володіє широким діапазоном цінних декоративних властивостей, і її ціна з кожним роком зменшується. Це робить область застосування виробу безмежною. Забезпечує можливість оздоблювальних робіт не тільки поверхонь всередині приміщення, але і зовні. Колір малюнка, його глибина, стійкість до різких перепадів температури, несприйнятливість до сонячного випромінювання, впливу вологи і інших негативних атмосферних чинників.

Зносостійкість, висока твердість – ці переваги роблять керамограніт незамінним, якщо потрібно найбільш органічне поєднання функціональності і краси. Напівполірована і полірована керамогранітна плитка найкраще підходить в якості настінної облицювальної плитки, наприклад, у ванній кімнаті. Матова плитка з керамограніта ідеальна для облицювання підлоги, декоративного оздоблення фасаду будівлі, так як вона не слизька.

Переваги плитки керамограніт

  • Відмінний вибір колірної гами. Це забезпечує оптимальне рішення для будь-якого дизайнера. Завдяки її великій палітрі, з успіхом застосовується в самих різних дизайнерських ідеях. І стане оптимальною прикрасою для екстер’єру та інтер’єру.
  • Екологічна чистота. Процес виробництва не має в собі будь-яких добавок, а також проходить ретельну перевірку екологічної безпеки. Так як не може бути причиною забруднень навколишнього середовища і не викликає алергічних реакцій. Ці фактори дозволяють значно розширити сферу застосування в фундаментному будівництві, облицювальних роботах та інших сферах.
  • Хороші експлуатаційні властивості, які відповідають заявленим характеристикам. Плитка керамогранитная стійка до будь-яких негативних впливів. При нагріванні не виділяє небезпечних для здоров’я і життя людини речовин. Саме з цієї причини багато клієнтів «Антік» вважають за краще придбати саме таку продукцію, віддаючи переваги перед іншими будівельними матеріалами.