Каміни з мармуру і граніту

Каміни, виготовлені з натурального каменю, є відмінним рішенням для оформлення будинку. Це пояснюється відмінними експлуатаційними характеристиками, довговічністю, естетичністю і високому рівню якості обігріву житла. Камін з граніту або мармуру – вибір людей, що прагнуть до того, щоб в будинку була гармонія, тепло, затишок. Міцність натурального каменю дозволить прослужити каміну довгі роки, тому що він відрізняється зносостійкістю.

Камін, виготовлений з каменю – ідеальне рішення для декору приміщення. При наявності в будинку гранітних підвіконь, наличників, стільниць, сходів, камін, виконаний з натурального каменю, буде відмінно гармоніювати із загальною картиною будинку.

В людині, природою закладено прагнення до всього прекрасного, до облагороджування навколишнього середовища. Перш за все, це стосується житла. Досягається це за допомогою створення інтер’єру, меблів, оформлення різними деталями. Камін, виготовлений з природного каменю – найкращий варіант зробити свій будинок теплим, затишним, гостинним.

Каміни, облицьовані гранітом або мармуром, мають шикарний, вишуканий вигляд. З цією метою камінь шліфується і полірується. У приміщенні, що передбачає можливість застосування оригінальних рішень, камін з натурального каменю буде виглядати природно, благородно. В якості дизайну каміна можуть застосовуватися відколи, завдяки яким конструкція знайде вид величної, міцної скелі.

Каміни високої якості оснащені порталами – обладнанням для топки, призначеним для дров або газу.

Існує кілька стилів, в яких виконуються каміни:

  • Кантрі;
  • Класика;
  • Модерн.

Конструкції, виготовлені в класичному стилі, характеризуються наявністю колон, барельєфів, іноді малюнків. Каміни високої якості, найчастіше, виготовляються у формі літери «П».

У всі часи вогонь заворожував, приковував погляд людини і був для нього дуже важливий. Спочатку він використовувався як джерело тепла і способу приготування їжі. Пізніше він знайшов і естетичне значення, став деталлю інтер’єру приміщень. Каміни, виконані з мармуру, були в палацах, іменитих маєтках. Зараз встановити камін в своєму житлі може будь-яка людина.

Облицювання каміна мармуром або гранітом

Облицювання камінів мармуром, сприяє створенню неповторної атмосфери в будинку, затишку. Насолода видом язиків полум’я в каміні – одне з найприємніших занять в холодні зимові вечори.

Оформление камина мрамором – настоящий творческий процесс. Он может быть украшен резьбой, рисунком, изображениями. Часто камины оснащены металлическими дверцами, придающими ему необычный вид. Разнообразие вариантов оформления очень велико, а их выбор зависит исключительно от предпочтений хозяина дома, где он будет установлен.

Вартість каміна може бути різною. Є недорогі конструкції з нехитрим дизайном, з простими формами, а є вишукані каміни, оформлені в неповторному стилі. Однак, незалежно від дизайну виробу, камін принесе в будинок красу, витонченість, елегантність.

При виробництві каміна з граніту можуть застосовуватися різні колірні рішення, завдяки чому, конструкція бездоганно впишеться в приміщення, оформлене в будь-якому стилі. Він підкреслить вишуканість житла, внесе в «образ» кімнати завершеність.

Разнообразие ассортимента, применение различных материалов в изготовлении каминов, изысканность и роскошь стилей, в которых он может быть выполнен – все это свидетельствует в пользу того, что камин – это то, что нужно для создания «образа» жилья, его интерьера и неповторимости. С ним в доме появится уют, комфорт, элегантность, атмосфера романтики.

Камін з натурального каменю – це тепло не тільки в прямому сенсі слова, багатство і розкіш – не тільки в матеріальному плані.