Кам’яний дорожньо-будівельний матеріал

Кам’яний дорожньо-будівельний матеріал фото

Дата публікації:

Без сумнівів це знає кожен, що таке дорога, яка викладена брущатим камінням, і кожен зможе собі уявити, як виглядає дорожнє покриття.

Якщо все це розглядати з наукової точки зору, то бруківка є кам’яним дорожньо-будівельним матеріалом, який виконаний з шматків різноманітних кам’яних порід і оформлений в формі неправильних паралелепіпедів. Якщо говорити українською мовою, то це просто булижники, які ограновані гранітом та іншими кам’яними матеріалами.

Бруківка з гранітуНа сьогоднішній день є широкий вибір видів такого дорожнього покриття. Наприклад, бруківка може бути і пиляною, термообробленою, пиляно-колотою, колотою, вона також може оброблятися за індивідуальним замовленням.

Зрозуміло, і фактури бруківки будуть різними: від колотої і тотально шорсткої. Але спочатку такий вид дорожнього покриття має певні обмеження в спектрі колірної гами, адже з природою не посперечаєшся. Та й до того ж, бруківка яскрава і красива, ніж просто який-небудь асфальт або бетон.

Найкращим і міцним видом дорожнього покриття, звичайно, вважається колота бруківка з різних кам’яних порід.

Зазвичай виготовляється даний будівельний матеріал з габро, граніту, базальту, лабрадориту. Колота бруківка має свої відповідні розміри:

  • 200x100x100 мм;
  • 100x100x100 мм;
  • 100x100x50 мм;
  • 50x50x50 мм.

Звичайно ж, є й інші, розміри. Якщо Вам буде потрібно, то Ви можете індивідуально підібрати і замовити собі розмір колотої бруківки.

В нашій кампанії “Антік” тільки справжні професіонали, які працюють з бруківкою і тротуарною плиткою, гранітом та іншими різними видами матеріалів і мають у своїй професійній діяльності величезний досвід.

На нашому сайті ви побачите всі види каменів з різних родовищ, обов’язково включаючи тротуарну плитку або бруківку найрізноманітніших видів і в різноманітному колірному виконанні. Також у нас є всі матеріали для благоустрою гаражів, дачі, будинку та інших будівель.

Матеріали з оніксу і мармуру, граніту і травертину – у нас Ви завжди зможете купити тільки за низькими цінами. Знайте, Вам завжди готові допомогти наші досвідчені фахівці, вони підберуть для вас тротуарну плитку будь-якої колірної гами, будь-якої складності. Ми завжди працюємо тільки для Вас!

Наша кампанія «Антік» – це надійний партнер для Вас і Вашого будинку!