Кам’яні майданчики – зручність чи прикраса?

Кам’яні майданчики – зручність чи прикраса? фото

Дата публікації:

Нелічена кількість котеджів, офісів та інших будівель стоїть на сьогоднішній день на землі нашій. Подивившись на те як оформлені території навколо них, просто розчулюваєшся красі. Ще до недавніх пір гранітні майданчики навколо таких споруд, були великою рідкістю, але на поточний момент покриття майданчиків натуральним каменем, стало не те що нормою, а натуральним бумом і однією з модних тенденцій. Вони експлуатуються як компонент ландшафтного оформлення. Поруч з кам’яними, озеленені майданчики стають благороднішими, свіже, підкреслюється їх зелена палітра і рівність. Майданчики з граніту ідеально вливаються в основний вид фасаду приміщення.

Кам’яний майданчик має стійку працездатність – граніту властиво витримувати різкі перепади температур, вологостійкість.

Якщо поглибиться в експлуатаційну характеристику натурального каменю, то можна з упевненістю заявити, що будь-які вироби з нього довговічні. Вони можуть збережуться при будь-яких умовах, не один рік. Не варто навіть порівнювати з натуральним компонентом штучні його замінники, такі як наприклад цемент. Адже натуральність це не тільки якість, яку перевірено століттями, але ще краса і зручність. Адже камінь підходить для будь-якого типу ландшафту: природного, класичного, сучасного. Натуральний камінь має відмінне поєднання з іншими будівельними матеріалами, наприклад зі звичайною або клінкерною цеглою. Але навіть на самоті він створює гарний настрій на земельній площі: від простого, грубуватого до благородного і витонченого.

Майданчики з каменю, за всіма критеріями залишаються у виграші. Факти говорять самі за себе – природна чистота, вишуканість, функціональність, зносостійкість, простота в догляді, і, напевно один найголовніший фактор – побожна ціна. Якщо не хочете помилитися в правильності свого вибору, то кращим рішенням буде звернутися до наших експертів. Вони не тільки допоможуть вибрати потрібний колір і форму тротуарної плитки, але і доставлять за вказаною Вами адресою.