Забори з натурального каменю

Кожна людина прагне зробити своє житло безпечним і затишним, тому сьогодні все більшої популярності в Києві і інших містах знаходять забори з каменю. Вони символізують про міцність і стабільність, та до того ж, кам’яні паркани ще досить естетичні для фасадів багатих і ставних будинків.

Компаній, що займаються виготовленням парканів з каменю зараз не так багато, але компанія «Антік» одна з них. Кам’яні огорожі мають цілий ряд переваг:

  • Висока міцність: будинок з таким забором виглядає неприступним, як справжня фортеця;
  • Довговічність, кам’яні забори здатні стояти від 60 років і більше;
  • Камінь добре поєднується з іншими будівельними матеріалами, наприклад з металевими гратами.
  • Забори з каменю чудово вписуються в ландшафт будь-якої території.

Кам’яні огорожі виглядають як цілісні споруди, в їх конструкцію входять кам’яні стовпи й прогони між ними, викладені з каменю. Саме тому, кам’яний забор може забезпечити якісний захист, приховуючи погляди сторонніх від будинку.

Такі забори природно вписуються в природний ландшафт і навколишній ними будинок, будуть об’єктом насолоди для гостей, сусідів і для господарів будинку. Забори з каменю – довговічні і красиві споруди. Зараз стало модно робити паркани з доломітового каменю, який видобувається з пластів гірських порід кар’єрним способом або ж з кругляків.

Огорожа може бути суцільною спорудою, тобто у вигляді кам’яних стовпів і прорізів, викладених повністю з каменю. Такий кам’яний забор в результаті служить суцільним замкненим колом, який приховує вашу власність від сторонніх очей. Огорожа з кам’яних стовпів і бордюру, вельми ефективно виглядає завдяки кованим прольотам з металу і хвіртки з воротами.

Разом із захисною функцією, такі забори виконують і декоративні, вони відмінно вписуються в будь-який ландшафт, а якщо пустити по забору в’юнкі рослини, то вигляд у нього буде схожий на забори старовинних замків. До того ж забори з граніту не вибагливі в експлуатації і не потребують спеціального догляду, чого звичайно не можна сказати про дерев’яні і металеві огорожі.

Щоб кам’яний забор був довговічним, для кожного стовпа потрібно зробити ковпак з металу, а на прольоти відливи і пофарбувати їх кілька разів. Ці дії не дозволять погодним умовам сильно вплинути на стан огорожі. Всі достоїнства кам’яних зборів перед очима: довговічність, міцність, здатність не піддаватися впливам навколишнього середовища і, звичайно ж, естетична краса, яка буде гарною прикрасою для будинку.