Виготовлення вхідних груп з каменю

Сукупність елементів, за допомогою яких оформляють вхід в будівлю, – вхідні групи – це справжнє «обличчя» фасаду. При плануванні зовнішнього дизайну правильне, якісне оформлення вхідної групи є одним з найважливіших моментів, на яких необхідно сконцентрувати увагу. Подбати про презентабельність ганку, завжди складова первинного враження про ваш офіс або компанію, допоможе «Антік».

Одним з напрямків діяльності компанії є виготовлення вхідних груп, точніше – сходів з граніту і мармуру. Як відомо, до сходів (особливо, якщо це стосується офіційних будівель) пред’являються підвищені вимоги в тому, що стосується надійності, міцності і зносу.

Граніт має оптимальні для подібних цілей фізико-хімічними властивості: він стійко переносить великі перепади температур, характеризується високою міцністю, опірністю до стиснення, а здатність вбирати вологу у цього каменю практично відсутня.

Таким чином, завдяки позитивним експлуатаційним характеристикам граніту, вироби з нього служать своїм власникам довго, з мінімальним зносом. Для збереження блискучого, як в перший день, зовнішнього вигляду сходів потрібен мінімальний, нескладний догляд.

Але вхідні групи, крім чисто практичних функцій, виконують ще й естетичну. Як уже згадувалося, гарна вхідна група, виконана з благородного натурального каменю, здатна творити чудеса: вона підкреслює статус власника і служить своєрідною «візитною карткою», першим, що можуть оцінити гості.

Крім практичних функцій вхідних груп однією з найважливіших функцій є естетична. Як говорилося вище, красиві сходи з натурального каменю служать візитною карткою, підкреслюючи високий статус власника приміщення.

При проектуванні особливу увагу варто звертати на дизайн вхідної групи, вірний підбір каменю (адже існує безліч різновидів одного і того ж граніту, часто істотно різняться зовні). Колір каменю повинен поєднуватися з іншими елементами будівлі, гармонійно підкреслювати, відтіняти окремі деталі. На щастя, відтінки граніту настільки різноманітні, що не складе труднощів втілити в життя будь-який архітектурний задум з використанням різних колірних комбінацій. Тут може бути використаний і лабрадорит і габро.