Адміністрація Ірпінського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Ірпінського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Ірпінське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Поблизу Києва розходиться понад 230 кладовищ, які зараз відкриті або напівзакриті, але ховати покійних там можна. До таких об’єктів належить і Ірпінське кладовище, яке на даний момент має статус напівзакритого. Дістатися до нього з міста можна багатьма видами транспорту, а на місці вам допоможуть у всьому розібратися наші співробітники.

Пам’ятники на Ірпінському кладовищі

Компанія «Антік» пропонує монументи за вигідними цінами. У нас можна ознайомитися зі зразками, які ми пропонуємо у вигляді стандартних заготовок, їх можна потім індивідуалізувати, зробивши відповідне гравіювання, фото, написи. У нас є чорні і білі варіанти з граніту та інших порід. Крім цього, ми пропонуємо розробку та виготовлення оригінальних виробів з каменю на замовлення.

Ми можемо виконати скульптуру будь-якої складності. У нас працюють досвідчені фахівці, які зможуть втілити будь-яку вашу ідею. Ви зможете вшанувати пам’ять своєї близької людини, створити оригінальний елітний пам’ятник, який буде привертати до себе увагу, що особливо важливо, якщо пом’янути покійного прийшли інші люди, які не знають, де шукати поховання.

Реставрація пам’ятників на цвинтарі

Наша компанія також займається відновленням постраждалих від часу або дій вандалів пам’ятників. Ми відновимо монумент, проведемо ремонт будь-якої складності. Якщо пам’ятник покосився, на ньому погано видно написи, потрібно оновити фото або ви поховали другого родича в наявну могилу, ми зробимо необхідні коригування на монументі або встановимо додатковий.

Ми проводимо будівельні роботи будь-якої складності, від установки огорожі до будівництва склепу. При цьому юридичний супровід нададуть наші фахівці, вам не доведеться витрачати час на отримання дозволів – цим займемося ми.

Проведення похорону на Ірпінському кладовищі

Похорон – це завжди траур. Багато близьких йдуть раптово, і розгублені родичі не знають, як правильно організувати процедуру. Вам не доведеться нічого робити самостійно: ми допоможемо вирішити цю проблему. Зверніться до нас, і ми організуємо похорон повністю від початку і до кінця. У пакет послуг входить:

  • Юридичний супровід процедури, отримання дозволу на поховання, розміщення тіла в морзі.
  • У нас є свій морг, тому якщо з якихось причин покійного не хочуть приймати в державну установу або тягнуть час, ми можемо розмістити тіло у нас.
  • Підбір і викуп ділянки для поховання. Ми працюємо на всіх кладовищах міста, тому зможемо знайти ділянку, відвідувати яку вам буде найзручніше.
  • Організація транспорту. Ми доставимо не тільки тіло куди завгодно, в тому числі і на кладовище, але й організуємо перевезення людей, які прийшли проводити покійного в останню путь. Якщо ви хочете поховати померлого за межами Києва або України, ви також можете звертатися до нас, так як ми займаємося міжнародними і міжміськими перевезеннями вантажу 200, для цього у нас є не тільки необхідний транспорт, спеціальні труни, але і відповідна ліцензія від держави.
  • Ми надаємо послуги крематорію, це обговорюється окремо.
  • Ми проведемо процедуру поховання, забезпечимо вам і гостям можливість попрощатися з покійним.
  • Ми допоможемо знайти хороший поминальний зал з прийнятними цінами і гідною кухнею.

Додаткові послуги компанії

Крім зазначених, ми надаємо ряд додаткових послуг:

  • Ексгумація тіла для проведення експертизи або перепоховання.
  • Догляд за могилою і територією при ній.
  • Будівництво різних об’єктів, наприклад, встановлення лавки, козирка, поминального столика.

Звертаючись до нас, ви довіряєте роботу професіоналам, які відповідально ставляться до будь-якої справи. Ми пропонуємо вигідні умови і знижки для наших клієнтів. Можна домовитися на індивідуальних умовах, можлива розстрочка платежу. У нас також можна придбати все необхідне ритуальне приладдя або замовити труну або урну для праху.