Індивідуальні меморіали з натурального каменю

Індивідуальні меморіали з натурального каменю фото

Дата публікації:

Природні камені, такі як мармур, граніт, габро, діабаз добре піддаються обробці, за рахунок цього могильним пам’ятникам можна надавати найрізноманітніші форми. Всі готові надгробки можна розділити на вироби геометричні та скульптурні. Форма, як правило, вибирається відповідно до релігії померлої людини, його досягненням і заслугам, подій, в яких він брав участь і т.д. Ексклюзивні пам’ятники з натуральних матеріалів найчастіше створюються за індивідуальними замовленнями.

Розробка проекту унікального надгробку

Виготовлення індивідуального надгробку починається з розробки ескізу, власне, як і виготовлення будь-якого іншого пам’ятника. Для цього, від замовника потрібно принести в бюро ритуальних послуг свої креслення або малюнок, якщо ж клієнт не володіє художніми здібностями, то йому буде запропонований професійний дизайнер.

В ході роботи замовник повинен гранично докладно описати, яким він хоче бачити меморіальний пам’ятник. За допомогою сучасних комп’ютерних програм, дизайнери складають 3-D проект вихідного виробу, який дасть можливість замовнику більш точно уявити майбутній пам’ятник і розглянути його з усіх боків.

Вибір матеріалу для виготовлення

Після закінчення розробки проекту, слід визначитися з матеріалом. Найчастіше, індивідуальні пам’ятники виконуються з граніту, тому що даний камінь має ряд переваг. Серед головних його достоїнств можна виділити:

  • Довговічність;
  • Високу міцність;
  • Багату кольорову гаму;
  • Різноманітну фактуру.

Вироби з твердого граніту багато років зберігають первозданний вигляд, не вимагають особливого догляду, не піддаються корозії, і крім цього не лякають вкрай завищеною ціною.

Виготовлення гранітних пам’ятників

На початковому етапі виготовлення пам’ятника, коли плита потрібного розміру вирізається з величезною кам’яної брили, використовуються пили з твердими зубами різної товщини, далі, індивідуальне замовлення обробляється завжди вручну. Плиті надається необхідна форма, висота і товщина, після, камінь піддають шліфуванню, найчастіше за допомогою болгарки.

Фотографії, написи і зображення на готовий виріб також наносяться вручну майстрами з допомогою спеціальних голок або лазера. Залежно від задумки клієнта можуть коливатися і терміни виготовлення пам’ятника.