Купити труну в Києві і Україні від «Антік»

Саркофаги застосовувалися для поховання людей протягом десятиліть. Вони стають останнім притулком покійного і до цього дня. Це ексклюзивне рішення, яке здатне продемонструвати високе положення покійного і його сім’ї. Деталям такого виробу приділяється досить багато уваги, до того ж, ексклюзивні труни і саркофаги користуються особливим попитом за рахунок зовнішньої привабливості, практичності і функціональності.

Компанія «Антік» пропонує великий вибір саркофагів преміального рівня власного виробництва, що дозволяє клієнтам вибрати атрибут, який підходить під смакові переваги і наявний бюджет. Багаторічний досвід роботи в ритуальній сфері дозволяє пропонувати клієнтам кращі рішення, що володіють можливістю продемонструвати всю скорботу людини, втратившу близького. Справитися з настільки серйозним випробуванням складно, проте, допомога професіоналів допоможе згладити момент, пов’язаний з пошуком і покупкою ритуальної атрибутики.

Труни за ціною від виробника

Труна – один з обов’язкових виробів, який супроводжує кожне ритуальне прощання. Його варто розцінювати не як коробку з дерева або каменю, а як останнє ліжко для померлого, який буде спочивати в ній вічність. Фахівці «Антік» запрошують познайомитися з асортиментом, серед якого ви знайдете рішення різних типів і рівнів. Будь-який з обраних варіантів стане доповненням похорону, акцентують увагу на статус покійного в суспільстві. Серед популярних варіантів:

 1. Стандартні рішення
  Класичні моделі, які виготовляються з недорогих порід дерева. Вони підходять для більшості людей – дозволити собі покупку можуть громадяни з будь-яким достатком.
 2. Елітні труни
  Моделі, виготовлені з дорогих порід дерева, наприклад, з дуба. Найчастіше дерево покривають лаком, який надає виробу особливий вид. Елітні саркофаги можуть мати дві кришки, дизайнерські елементи, які підбираються виходячи з побажань клієнта.
 3. Нестандартні
  Моделі, призначені для перевезення покійних з інших країн або міст. Так як передбачається тривале транспортування, труни виконуються з цинку і сталі. При необхідності продукція доповнюється ексклюзивними дизайнерськими елементами.

Саркофаги за розумними цінами в Україні

Як правило, саркофаги оснащуються двома кришками, що сьогодні належить до класики. Завдяки такому підходу, труну можна відкрити тільки наполовину, що дозволяє забезпечити гідний вигляд померлої людини. Внутрішнє оздоблення заслуговує на особливу увагу – це оббивка з дорогої тканини, красиві постільні приналежності, які виготовляються переважно з натуральних матеріалів. За бажанням клієнта подушку і покривало прикрашають фурнітурою, мереживом, позолотою і ін.

Купити ексклюзивну труну ви можете прямо зараз, оформивши замовлення за допомогою онлайн-площадки або зв’язавшись з нами за телефонами, представленим на сайті. Наші співробітники врахують ваші побажання, допоможуть визначитися з вибором, підберуть оптимальний за ціною варіант.

Ключові особливості саркофагів

Ексклюзивний саркофаг відрізняється від інших виробів чудовим зовнішнім виглядом. Крім цього, він демонструє фінансові можливості, статусність покупців. Можна замовити труну з натурального дуба, бука та інших дорогих порід дерева. Будь-який з матеріалів має високий рівень стійкості, покривається лаком, який захищає виріб від негативного впливу низької температури і вологи.

Саркофаги різноманітні, відрізняються за формою:

 • Колода;
 • Шестигранник;
 • Восьмигранник.

Для досягнення неповторного вигляду і високих експлуатаційних властивостей, виріб піддають багатоетапній обробці за допомогою лакофарбової продукції, доповнюються ручним різьбленням, що і є основною відмінністю перед іншими трунами. Лакове покриття зберігає труну протягом тривалого часу, воно мінімізує ризики косметичних дефектів. Солідний вид, елегантність і витонченість – сильні сторони подібних моделей.

Для зручності перенесення саркофага його обладнають тримачами з металу. Дизайн моделей відрізняється плавними лініями, складними дизайнерськими елементами, що надає продукту особливу урочистість.

На сайті нашої компанії ви можете вибрати саркофаг високої якості, який може бути виконаний в темно-червоному, чорному, коричневому, світлому відтінках – рішення, створені руками наших майстрів, можна назвати творами мистецтва. Вартість моделей багато в чому залежить від числа і складності декоративних деталей, матеріалу, розмірів і інших параметрів. Дізнатися детальніше про продукцію та ціноутворення ви можете у наших фахівців.