Гравірування на пам’ятках від «Антік»

При оформленні поховань використовують пам’ятники, але це не просто кам’яна плита встановлена на підставу, а й джерело інформації. На них наносяться роки життя, ініціали покійного, епітафії, одним рядком описують життєвий шлях людини, його характер. Важливий елемент будь-якого надгробку – зображення покійного. Вся подібна інформація наноситься за допомогою гравіюванню по каменю.

Підприємство «Антік» надає таку послугу. У нас можна замовити гравіювання на пам’ятниках з мармуру, граніту, іншого матеріалу. Використовуємо лазерну і ручну технологію нанесення, виконуємо роботу в майстерні або виїжджаємо на місце, професійно наносимо найскладніші зображення. Ми також оновимо первісну чіткість тексту і малюнку.

Технологія нанесення гравіювання на камінь

Використовуємо два основні методи кам’яного гравіювання – ручний і лазерний, кожен зі своїми перевагами і недоліками.

Лазерне гравірування на пам’ятнику

Лазерне гравірування на пам’ятнику не може проводитися з виїздом на об’єкт і виконується в майстерні, де встановлено принтер. Цей спосіб має дві важливі переваги – низьку вартість і високу швидкість роботи. Важливий фактор на користь вибору саме цієї технології – досить висока якість зображення, яка буде залишатися в незмінному вигляді як мінімум 20 років.

Це універсальний спосіб, що застосовується практично на будь-якому матеріалі, але самі чіткі зображення виходять на темних породах:

Чим однорідніше і дрібніше структура матеріалу, тим якісніше вийде малюнок і текст який наноситься.

Ручне гравірування на пам’ятнику

Ручна технологія дорожча, триває довше, ніж при використанні лазерного способу. Якість виконання замовлення багато в чому залежить від майстерності фахівця. Перевага способу:

  • Якість
    Вона вище, ніж при використанні лазерних технологій, так як гравірувальник, використовуючи фізичні зусилля, глибше проникає в камінь, ніж лазер, що впливає на чіткість і контрастність.
  • Строк служби
    Він вище лазерних малюнків і становить 40-50 років. Такий результат досягається за рахунок більш глибокого проникнення інструменту в камінь.
  • Універсальність
    Ручне гравірування можна робити як в майстерні, так і з виїздом на місце, що дуже зручно, особливо, якщо пам’ятник вже встановлено.

З недоліків відзначаємо більш високу ціну, збільшення термінів і іноді неповний збіг зображення з фотографією, так як на кінцевий результат багато в чому впливає людський фактор.

Чому зробити замовлення вигідно в «Антік»

Пам’ятник в похованні грає найважливішу роль, але він не представляє цінності, якщо на ньому немає інформації. Ми завдамо текст і зображення, які не втратять своєї чіткості і яскравості довгі роки. Найскладніші малюнки, що відображають суть і характер людини, оригінальний шрифт, використання технологічного лазерного обладнання та майстерності фахівців з ручного гравірування – ці можливості доступні нам.

Ми працюємо в майстерні, але при необхідності виїжджаємо на об’єкт, робимо малюнок чорно-білим і кольоровим, а також надаємо безліч додаткових послуг. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісно виконану роботу за невисокою ціною. Телефонуйте, з нами легко і надійно!