Виготовлення гранітних скульптур в Україні

Гранітні скульптури це вишукані творіння мистецтва, які вдало доповнюють не тільки інтер’єри будинків і котеджів, але гармонійно вписуються в різні сквери, парки і багато інших громадських закладів. Тому гранітні скульптури можна побачити в найрізноманітніших місцях, в тому числі і на кладовищі в якості надгробку.

Що собою являє граніт?

Граніт (лат. «Granum») є плутонічною породою, яка складається на 30% з кварцу і на 65% складається з польового шпату. Кварц формує в граніті вкраплення неправильної геометричної форми. Граніт може бути представлений в наступних колірних варіантах:

 • Червоний (рожевий);
 • Білий;
 • Сірий;
 • Чорнобілий;
 • Хмарнодимчастий;
 • Блакитний і т.д.

Колір каменю залежить від польового шпату, який входить до складу граніту.

Головним джерелом граніту є магма рідка вогненна маса усередині Землі. На думку геологів, граніт «візитна картка Землі», тому як саме він розташовується в поверхневому шарі земної кори.

Які існують різновиди граніту?

До складу граніту також входить темнокольорові мінерали. Залежно від їхнього процентного вмісту граніт можна розділити на:

 • Плагіограніт з великим вмістом плагіоклазу;
 • Аляскит, в якому немає темноколірних мінералів, але він багатий калієвонатрієвим польовим шпатом;
 • Роговообманковий і роговообманковобіотитовий, що має рогову обманку.

Крім основних перерахованих різновидів, виділяють чарнокіт, біотитовий, двуслюдяний, графітовий, авгітовий, діопсідовий, малаколітовий, піроксеновий і кордієритовий граніт. Залежно від поструктурнотекстурних особливостей граніт класифікують на порфироподібний з ізометрічними елементами і граніт рапаківі або «гнилий камінь».

Особливості природного граніту

Граніт це камінь преміумкласу в сфері будівництва та архітектури. Використовуючи такий камінь в інтер’єрі і для облагородження вуличної території, загальний образ всієї композиції стає більш солідним і елегантним.

Використання граніту для створення скульптур завжди було і буде популярним, тому як цей камінь має масу позитивних характеристик:

 1. Висока щільність і відповідно міцність;
 2. Термін експлуатації скульптур, які можуть прослужити більше 500 років;
 3. Стійкість до високих і низьких температур (зміни форми кварцу наступають при 6000С і камінь витримує 300 циклів заморозки);
 4. Водонепроникність (часто використовують гранітні скульптури для прикраси басейнів і штучних водойм);
 5. Безпека (не виділяють шкідливих речовин при нагріванні);
 6. Широкий спектр кольорової палітри;
 7. Легке і зручне шліфування та полірування;
 8. Можливість сумісності з іншими видами натуральних каменів;
 9. Гармонійна сполучуваність з різними варіантами інтер’єрів.

За рахунок наявності всіх перерахованих переваг багато архітекторів, дизайнерів і скульптори часто використовують граніт в своїх роботах. Наша компанія «Антік» також протягом багатьох років працює з даним матеріалом, і створює унікальні і оригінальні скульптури, які завжди задовольняють замовників не тільки з України.

Які види гранітних скульптури виготовляє «Антік»?

Фахівці нашої компанії мають великий досвід роботи з гранітними скульптурами. Тому нам під силу роботи будь-якої складності: фігури в повний зріст, бюсти, статуї, барельєфи, горольефи. Компанія «Антік» може запропонувати наступні види гранітних скульптур:

 • Ритуальні (пам’ятники зі скульптурою);
 • Декоративні (для інтер’єру);
 • Садові (для екстер’єру/зовнішнього благоустрою).

Стиль всіх скульптур може бути починаючи від класичного і до самих останніх сучасних дизайнерських напрямків.

Чому варто замовити гранітну скульптуру від «Антік»?

«Антік» це команда справжніх професіоналів, які мають досвід роботи більше 25 років. Тому ми знаємо, як втілити побажання замовника в реальність. Клієнт може зробити замовлення як по готовому ескізу, який пропонується в нашому онлайнкаталозі, так і запропонувати свої ескізи або в словесній формі описати майбутню модель скульптури.

Тому як ми працюємо без посередників, то в нашому прайсі представлені тільки вигідні ціни, які Ви не зможете знайти у інших виробників по Україні. Всіма етапами процесу ми займаємося самостійно, в тому числі і видобутком самого каменю. Ми гарантуємо якісність і індивідуальність кожного замовлення.

Для замовлення можна зв’язатися з нами за телефоном або через чат на сайті. Також отримати безкоштовну консультацію можна через соціальні мережі (Instagram, Facebook) або месенджери (Viber, Telergram). Ми з задоволенням створимо для Вас унікальну гранітну скульптуру, яка буде відповідати Вашим побажанням.