Виготовлення гранітних скульптур в Україні

Гранітні скульптури – це вишукані творіння мистецтва, які вдало доповнюють не тільки інтер’єри будинків і котеджів, але гармонійно вписуються в різні сквери, парки і багато інших громадських закладів. Тому гранітні скульптури можна побачити в найрізноманітніших місцях, в тому числі і на кладовищі в якості надгробку.

Що собою являє граніт?

Граніт (лат. «Granum») є плутонічною породою, яка складається на 30% з кварцу і на 65% складається з польового шпату. Кварц формує в граніті вкраплення неправильної геометричної форми. Граніт може бути представлений в наступних колірних варіантах:

 • Червоний (рожевий);
 • Білий;
 • Сірий;
 • Чорно-білий;
 • Хмарно-димчастий;
 • Блакитний і т.д.

Колір каменю залежить від польового шпату, який входить до складу граніту.

Головним джерелом граніту є магма – рідка вогненна маса усередині Землі. На думку геологів, граніт – «візитна картка Землі», тому як саме він розташовується в поверхневому шарі земної кори.

Які існують різновиди граніту?

До складу граніту також входить темнокольорові мінерали. Залежно від їхнього процентного вмісту граніт можна розділити на:

 • Плагіограніт з великим вмістом плагіоклазу;
 • Аляскит, в якому немає темноколірних мінералів, але він багатий калієво-натрієвим польовим шпатом;
 • Роговообманковий і роговообманково-біотитовий, що має рогову обманку.

Крім основних перерахованих різновидів, виділяють чарнокіт, біотитовий, двуслюдяний, графітовий, авгітовий, діопсідовий, малаколітовий, піроксеновий і кордієритовий граніт. Залежно від поструктурно-текстурних особливостей граніт класифікують на порфироподібний з ізометрічними елементами і граніт рапаківі або «гнилий камінь».

Особливості природного граніту

Граніт – це камінь преміум-класу в сфері будівництва та архітектури. Використовуючи такий камінь в інтер’єрі і для облагородження вуличної території, загальний образ всієї композиції стає більш солідним і елегантним.

Використання граніту для створення скульптур завжди було і буде популярним, тому як цей камінь має масу позитивних характеристик:

 1. Висока щільність і відповідно міцність;
 2. Термін експлуатації скульптур, які можуть прослужити більше 500 років;
 3. Стійкість до високих і низьких температур (зміни форми кварцу наступають при 6000С і камінь витримує 300 циклів заморозки);
 4. Водонепроникність (часто використовують гранітні скульптури для прикраси басейнів і штучних водойм);
 5. Безпека (не виділяють шкідливих речовин при нагріванні);
 6. Широкий спектр кольорової палітри;
 7. Легке і зручне шліфування та полірування;
 8. Можливість сумісності з іншими видами натуральних каменів;
 9. Гармонійна сполучуваність з різними варіантами інтер’єрів.

За рахунок наявності всіх перерахованих переваг багато архітекторів, дизайнерів і скульптори часто використовують граніт в своїх роботах. Наша компанія «Антік» також протягом багатьох років працює з даним матеріалом, і створює унікальні і оригінальні скульптури, які завжди задовольняють замовників не тільки з України.

Які види гранітних скульптури виготовляє «Антік»?

Фахівці нашої компанії мають великий досвід роботи з гранітними скульптурами. Тому нам під силу роботи будь-якої складності: фігури в повний зріст, бюсти, статуї, барельєфи, горольефи. Компанія «Антік» може запропонувати наступні види гранітних скульптур:

 • Ритуальні (пам’ятники зі скульптурою);
 • Декоративні (для інтер’єру);
 • Садові (для екстер’єру/зовнішнього благоустрою).

Стиль всіх скульптур може бути починаючи від класичного і до самих останніх сучасних дизайнерських напрямків.

Чому варто замовити гранітну скульптуру від «Антік»?

«Антік» – це команда справжніх професіоналів, які мають досвід роботи більше 25 років. Тому ми знаємо, як втілити побажання замовника в реальність. Клієнт може зробити замовлення як по готовому ескізу, який пропонується в нашому онлайн-каталозі, так і запропонувати свої ескізи або в словесній формі описати майбутню модель скульптури.

Тому як ми працюємо без посередників, то в нашому прайсі представлені тільки вигідні ціни, які Ви не зможете знайти у інших виробників по Україні. Всіма етапами процесу ми займаємося самостійно, в тому числі і видобутком самого каменю. Ми гарантуємо якісність і індивідуальність кожного замовлення.

Для замовлення можна зв’язатися з нами за телефоном або через чат на сайті. Також отримати безкоштовну консультацію можна через соціальні мережі (Instagram, Facebook) або месенджери (Viber, Telergram). Ми з задоволенням створимо для Вас унікальну гранітну скульптуру, яка буде відповідати Вашим побажанням.