Адміністрація Гостомельського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Гостомельського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Гостомельське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Ритуальне агентство «Антік» пропонує кваліфіковані послуги, спрямовані на допомогу в організації похорону в Києві на кладовищі Гостомельському. Спеціалізація компанії – будівельні та ритуальні послуги, що дозволяють клієнтам отримати професійну допомогу в момент важкої втрати. Надаємо висококласний сервіс, який передбачає консультування, допомогу юридичних фахівців і багато іншого. Продумане поєднання грамотного підходу до клієнта, розуміння тематики заходів – можливість з гідністю проводити в останню путь близьку людину.

Похорон на Гостомельському кладовищі

Смерть близької людини – важка втрата, яка буквально вводить родичів у ступор. Їм доведеться подолати бюрократичні зволікання, купити ритуальну атрибутику, знайти і отримати місце на кладовищі, подбати про доставку тіла покійного в морг та багато іншого. При цьому не варто залишати без уваги психологічний стан людини в момент горя… Щоб полегшити завдання, варто скористатися комплексними послугами ритуального агентства і викликати фахівця додому.

Агент прибуде в зазначений вами час, проконсультує родичів про всі існуючі можливості отримати допомогу від держави, запропонує каталог з продукцією, де представлено все, що необхідно для обряду прощання і поховання. Також фахівець вибудує алгоритм дій, допоможе заощадити час і сили, візьме на себе організаційні та інші питання, пов’язані з підготовкою до заходу на даному погості.

Сьогодні багато людей воліють робити кремацію покійних, що пов’язано з різними причинами. Кремація коштує трохи дешевше традиційного похорону, проводиться в стислі терміни, а урна розміщується на місці, передбаченому у стіні колумбарію. Після цього немає необхідності в благоустрої ділянки, купівлі пам’ятника і надгробної плити. В цілому, це непогана альтернатива класичному похованню, яку сьогодні вибирають багато людей. Ми надамо допомогу в організації процесу кремації і надамо послуги з підхоронення урни з прахом на Гостомельському кладовищі.

У кого можна замовити пам’ятник?

Якщо ви відноситесь до прихильників класичного похорону, варто подбати про наявність якісного пам’ятника, який монтується на місці поховання приблизно через рік після похорону. Звернувшись до нас, ви можете замовити високоякісний монумент будь-якої складності. Це може бути типовий продукт або ексклюзивний проект, виготовлений за ексклюзивним кресленням. У будь-якому випадку, наші дизайнери і майстри запропонують варіант, який задовольнить вас як за смаком, так і у фінансовому плані.

Виготовлення пам’ятників здійснюється на власній виробничій базі з натуральних, штучних матеріалів. До найбільш популярних рішень належать постаменти з граніту і мармуру:

  1. Натуральний граніт володіє неповторним зовнішнім виглядом, відмінними експлуатаційними якостями, а головною його перевагою є довговічність – він не вимагає обслуговування протягом десятків років.
  2. Якщо говорити про штучний аналог граніту – полімерграніт – це непогана альтернатива природному матеріалу, яка володіє неповторним зовнішнім виглядом, але при цьому трохи поступається каменю за довговічністю. Його головна перевага – демократична вартість.
  3. Мармурові пам’ятники вважаються одними з найдорожчих, за міцністю вони поступаються граніту, вимагають постійного догляду, але виграють в естетичних характеристиках.

Навіщо співпрацювати з нами?

Компанія надає велику кількість різнопланових послуг на Гостомельському кладовищі, а до її сильних сторін можна віднести наступні:

  1. Великий виробник, який займається не тільки виготовленням пам’ятників і огорожі, а й їх установкою. У нас ви можете замовити благоустрій ділянки, озеленення, догляд за місцем поховання і багато іншого.
  2. Великий досвід роботи на профільному ринку сьогодні дозволяє нам пропонувати клієнтам висококласні послуги за помірною вартістю.
  3. Комплексний сервіс, починаючи зі збору документів, закінчуючи організацією поминальних обідів.
  4. Доставка вантажу 200.
  5. Власний автопарк з транспортними засобами різного формату.
  6. Власне виробництво, в рамках якого виготовляються усілякі ритуальні товари. Наша продукція коштує недорого, при цьому відрізняється бездоганним рівнем виконання.

Доступний прайс, індивідуальний підхід, ввічливе ставлення – ці якості спонукають клієнтів звернутися саме до нас.