Адміністрація Гореничіського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Гореничіського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Гореничіське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Погост Гореничі – некрополь, який розташований неподалік від однойменного села. Кладовище займає досить велику територію. Його особливість полягає в акуратності, доглянутості. Розташоване в Києво-Святошинському районі.

Погост відкритий для поховань, і знайти місце тут не становитиме великих труднощів. Ритуальне агентство «Антік» пропонує широкий спектр послуг, спрямованих на організацію прощання і похорон. До нас ви можете звернутися за однією або комплексом послуг, які надаються на високому рівні.

Нашим клієнтам пропонуємо відповідальний підхід до будь-якої поставленої задачі, продукцію власного виготовлення, юридичну допомогу, послуги з доставки вантажу-200, прибирання могил та багато іншого.

Похорон на Гореничіському кладовищі

Ритуальне бюро «Антік» – досвідчений фахівець, який працює в цій сфері протягом багатьох років. Люди, як правило, не знають, як діяти при зіткненні зі смертю. Організація похорону здається чимось недосяжним, складним і дорогим. Однак, це не так, особливо, якщо ви віддасте перевагу професіоналам, готовим взяти на себе всі проблеми.

У нас ви можете замовити похорон «під ключ». Ця послуга передбачає участь ритуального агента, який займається всіма організаційними питаннями, що дозволяє захистити рідних і близьких від метушні.

Агент надає повноцінну допомогу при оформленні документації, займається купівлею ритуальної атрибутики, знаходить місце і домовляється про спосіб поховання. Він організовує прощання, транспорт для родичів, домовляється з їдальнею, кафе або рестораном, де буде проведено поминальний обід. При цьому співробітник компанії обумовлює всі деталі співпраці по ходу подій.

Наші співробітники мають почуття такту, з повагою ставляться до людей, які відчувають скорботу.

Спектр послуг компанії на Гореничіському кладовищі

Наша компанія готова надати будь-який вид робіт на кладовищі Гореничі, так як ми є офіційним представником і працюємо легально. До нас часто звертаються за такими видами робіт як:

 • Поховання тварин
  Важко втрачати не тільки близьку людину, а й волохатого вихованця. Як правило, кішки, собаки, птахи стають членами сімей, а їх втрата стає справжнім горем для власників пухнастих друзів. Якщо ви не знаєте, як вчинити з померлою твариною, ви можете звернутися до нас. Ми організуємо похорон вашого улюбленця.
 • Прибирання приміщень
  Після смерті покійного, коли, наприклад, покійний пролежав у приміщенні кілька днів, у приміщенні може утворитися неприємний запах. Він надовго зберігається в будинку, а позбутися від нього звичайними побутовими засобами не представляється можливим. У цьому випадку варто звернутися за допомогою до професіоналів, які зроблять генеральне прибирання приміщення з використанням спеціальних миючих засобів.
 • Морг
  Щоб підготувати тіло до похорону, воно повинно перебувати в морзі. На цій території здійснюють бальзамування, роблять макіяж, приховують дефекти тіла. Замовити ці та інші послуги за доступними цінами ви можете в ритуальному агентстві «Антік».
 • Нестандартні послуги
  Смерть – це завжди трагічна подія, до якої неможливо підготуватися навіть у тому випадку, якщо померлий страждав смертельним захворюванням. Незважаючи на сильний душевний біль, родичі відчувають бажання з гідністю проводити в останню путь кохану людину. Для цього можна замовити оркестр, який супроводжуватиме церемонію прощання і поховання красивою музикою, звести шатер, де гості зможуть провести час і попрощатися з покійним. Такий підхід дає можливість з комфортом висловити подяку і повагу.
 • Вантаж 200
  Ритуальне агентство – це повноцінний помічник у справах, які пов’язані зі смертю. Якщо людина померла в іншому місті або країні, не обійтися без процедури репатріації. Доставка такого вантажу вимагає наявності спеціального дозволу, найму транспорту і передбачає інші нюанси. Щоб отримати консультацію, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Для прорахунку вартості робіт, безкоштовної консультації або оформлення замовлення – зателефонуйте нашим фахівцям або ж напишіть запит в онлайн-чат. Вам нададуть всебічну підтримку і дадуть відповідь на всі питання максимально швидко.