У нас купити габро-діабаз вигідно!

Якщо ви задумали купити який-небудь виріб з каменю габро - звертайтеся до нас, ми пропонуємо такі переваги:

 • Дуже низька ціна
  У нас є власний кар'єр з видобутку каменю габро-діабаз - тому вам будуть надані ціни від виробника і власника кар'єра.
 • Готова продукція зі складу
  В наявності на складі найбільший вибір готових виробів з габро - пам'ятники, бруківка, плитка, бордюри, сходи, архітектурні та фігурні вироби.
 • Виготовлення під ключ
  Хочете щось особливе? Наш завод виготовить продукцію з габро-діабазу будь-якої складності по вашому проекту в чітко обумовлену дату.
 • Поставки оптом і роздробом
  У нас можна купити товар як дрібним роздробом, так і дуже великими оптовими партіями - без затримок і з гарантією високої якості.
 • Своєчасна доставка
  Наша логістична система налагоджена - тому ми можемо доставити замовлення на будь-який об'єкт в Україні та закордон без затримок на митниці і інших складнощів.
 • Найвища якість
  Багатоетапний контроль якості на заводі, сертифікований камінь першого сорту, наявність всіх документів - ось наш ключова гідність!

Габро: родовища

Наша компанія виготовляє вироби з габро будь-якої складності з наступних родовищ:

Купити габро-діабаз в Україні від виробника

Кар'єр габроЗавод «Антік» дає можливість придбати унікальний камінь та вироби з нього за цінами виробника. Підприємство розробляє поклади габро в родовищі «Лугове» в Житомирській області. Там же знаходиться каменеобробний завод компанії, в якому можна замовити вироби будь-якої складності.

Майстри «Антік» виготовляють продукцію і з каменю, який видобувається в двох інших родовищах габро України – «Бистріївському» і «Північно-Слобідському». Зателефонуйте до компанії, щоб зробити замовлення і обговорити умови доставки.

Цей незвичайний камінь поки що більше відомий геологам і будівельникам. Він отримав свою назву від містечка Габро поблизу Північної Італії (Тосканія), де було відкрито одне з перших родовищ цієї магматичної породи. Цікавий переклад назви каменю з латинської – «гладкий, рівний».

Одні фахівці вважають габро різновидом граніту, інші – ні. А думають вони так з тієї причини, що це – лужний і суб-лужний камінь. Граніт – кислотна порода, оскільки на третину складається з кварцу і майже на дві третини з польового шпату (мінерал з класу силікатів).

До складу габро теж входить польовий шпат, точніше, плагіоклаз, який вважається мінералом з класу алюмінієвих силікатів. Основні кольори цього каменю – чорний і темно-зелений. Структура зрізу найчастіше буває середньо- і крупнозернистою (як і у граніту, до речі).

Габро часто зустрічається в океанічній корі, яка створює рельєф дна океанів Землі. Основні родовища знаходяться в ПАР, США і Канаді, а в Україні їх всього 3.

На що здатний унікальний камінь?

Габро-діабаз каміньЦей камінь – дуже міцний. Не дарма його називають еквівалентом базальту. Граніт-габро використовують архітектори, дизайнери інтер’єрів і ландшафтні дизайнери.

Якщо довго вдивлятися в цей унікальний камінь, то створюється враження, що дивишся в безмежні простори Всесвіту. Мінеральні вкраплення, які в ньому добре проглядаються, нагадують розкидані по небосхилу зірки. Є в цьому камені якась зачаровує магія і сила.

Як і звичайний граніт, габро морозостійкий, тому може використовуватися для виготовлення виробів, які будуть перебувати під відкритим небом: сходів, облицювальної плитки для будівель, фонтанів, лавочок, скульптурних композицій для парку.

Слід також зазначити, що саме з габро виготовляють надмогильні пам’ятники чорного кольору – так як під час полірування дана порода в більшості випадків має однорідну текстуру.