Замовити фотопортрет в склі на пам’ятник в Україні

Компанія «Антік» пропонує сучасне оформлення пам’ятника фотопортретом в склі. Ми спеціалізуємося на виготовленні надгробків та іншої ритуальної атрибутики з каменю, а також готові подбати про монтаж і повноме впорядкування могили покійного. Працюємо за індивідуальними замовленнями, що дозволить задовольнити побажання кожного клієнта. Також ми відкриті для співпраці з ритуальними агентствами. З усіх питань ви можете зателефонувати нам, написати лист на електронну адресу або зв’язатися з нами через чат.

Фотопортрет в склі: особливості виготовлення

Виробництво фотопортрета на могилу в склі орієнтоване на використання продукції під відкритим небом, що обумовлює:

 • Вибір скла підвищеної міцності.
 • Особливу технологію виготовлення.
 • Використання стійкої до вигоряння фарби.

Для виготовлення підбирається:

 • Скляна заготовка заданого розміру і форми. Це може бути прямокутник, овал, коло, серце, інша форма.
 • Фотознімок. Фото повинно бути достатньо чітким, в хорошому розширенні. При цьому можна використовувати як цифрові (електронні), так і вже надруковані знімки. Розмір фото не має значення. Ми зможемо збільшити або зменшити знімок, використовувати тільки його частину, зробити ретуш.

Фотопортрет в склі на могилу може бути виконаний в кольоровому або чорно-білому варіанті. Саме скло може бути підфарбовано в потрібний відтінок.

Для виготовлення фотопортрета на могилу використовується скло з фацетом – скошеною по краю кромкою. Це дозволяє зробити зображення об’ємним за рахунок ефекту особливої світлопередачі. Крім цього, кромка створює закінчений, акуратний вигляд.

Фотопортрет наноситься безпосередньо на скло з внутрішньої сторони. Для цього використовується спеціальне обладнання і колеровочний тонер. Чим більше фарб використовується для створення портрета, тим вищою буде ціна кінцевої продукції.

Після нанесення зображення скло піддається нагріванню в печі, що дозволяє запечатати його, зробити стійким до зовнішніх впливів.

Чому варто замовити фотопортрет в склі на пам’ятник?

Фотопортрет на могилі дозволяє індивідуалізувати поховання. Така могила стає впізнаваною, має завершений вигляд, що є основною перевагою.

Крім цього, фотопортрет в склі має і ряд інших переваг:

 1. Можливість замінити
  Фотопортрет кріпиться на надгробок, хрест або табличку за допомогою клею або кріплень. При бажанні його можна буде зняти, щоб встановити нове оформлення. При гравіруванні портрета на пам’ятник такого зробити не можна.
 2. Довговічність
  Фотопортрет в склі не вигорає, не піддається корозії, впливу вологи. Гравірування може з часом тьмяніти і витиратися.
 3. Стійкість до зовнішніх чинників
  Безумовно, скло – крихкий матеріал, тому його можна розбити при цілеспрямованому впливі. Однак, для фотопортретів на могилу використовується товсте скло, яке практично невразливе.

Чому варто замовити фотопортрет в склі у нас

Замовити фотопортрет в склі на могилу ви можете у нас. Вкажіть потрібні розміри, надайте знімок, і ми узгодимо з вами вартість і терміни виготовлення бажаного варіанту. Ми гарантуємо:

 • Чесні ціни – адже ми працюємо безпосередньо з замовником.
 • Виробництво з дотриманням технологій – це забезпечує довговічність і високу якість.
 • Швидке виготовлення – працюємо з індивідуальними замовленнями.

У нас ви також можете купити іншу ритуальну атрибутику. З усіх питань ви можете зв’язатися з нами по телефону.