Замовити виготовлення фотокераміки на пам’ятник в Україні

У каменеобробної компанії «Антік» можна недорого замовити фотокераміку на пам’ятник. Ми – виробник ритуальної продукції, тому ви зможете купити безпосередньо цікавлячи вироби без переплати. Запрошуємо до співпраці оптових і постійних клієнтів – похоронні бюро, ритуальні служби та ін. Діють вигідні умови на всі товари і послуги.

Технологія виготовлення фотокераміки

Фотокераміка на пам’ятник – різновид зображень покійних, при якій здійснюється кольоровий друк на керамічній поверхні. Досягається максимальна роздільна здатність друку завдяки особливій технології перенесення і запікання фарби. Зображення на основі виходить високо деталізованим, чітким, насиченим і, в кінцевому рахунку, наповненим життям. Кожен раз, як ви будете відвідувати місце поховання дорогої вам людини, то зможете бачити її такою, якою вона була, і згадувати нехай і короткі за мірками життя, але настільки яскраві моменти.

Під фотокерамікою мають на увазі друк за допомогою спеціального обладнання і подальший термічний вплив для міцної фіксації фарби на поверхні і верхніх шарах матеріалу. Для заготовок використовуються:

 • Керамічна підкладка
  Перенесення і запікання фарби на кераміці. Вироби відрізняються стійкістю до зовнішніх впливів (опадів, сонячних променів), тривалий час зберігають первинний вигляд.
 • Метал
  Технологія друку на металевій заготівлі (зазвичай чорно-біле фото).
 • Скло
  Нова технологія друку на спеціально обробленому товстому склі, яке відрізняється підвищеною міцністю.

Фотокераміка відрізняється також і за формою заготовок:

 • Овал
  Класичний варіант портрета покійного. По краях можливо фігурне обрамлення зображення.
 • Таблички
  Прямокутні пластини, на яких крім портрета покійного може наноситись інформація за ініціалами, датою народження і смерті.

Переваги фотокераміки

Основними плюсами ритуальних виробів у вигляді фотокераміки є:

 • Довговічність
  Портрет покійного не вицвітає під дією ультрафіолету тривалий час, не руйнується від опадів.
 • Міцність
  Кераміка (керамограніт) може витримувати значні навантаження без утворення тріщин і відколів. Матеріалу не страшні різкі перепади температур.
 • Універсальність установки
  Портрет на фотокерамічній заготівлі можна встановити на тимчасовому дерев’яному або постійному хресті, металевому, кам’яному хресті, пам’ятнику (арка, стела).

Чому саме ми?

Каменеобробна компанія «Антік» пропонує наступні вигоди від співробітництва:

 • Виготовлення фотокераміки для приватних осіб. Від допомоги у виборі заготовки та попередньої обробки вихідної фотографії до друку і відправки в будь-яке місто України.
 • Оптові продажі заготовок з каменю з українських родовищ, інших матеріалів. Для бюро ритуальних послуг і інших замовників діють спеціальні умови на постійні або оптові замовлення.
 • Гарантована якість. Для створення заготовок використовуємо природний камінь від перевірених постачальників. Друк на кераміці здійснюємо на сучасному обладнанні.

Якщо у вас виникли питання по продукції та послуг або ви хочете замовити фотокераміку на пам’ятник, то телефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.