Фонтани із граніту й мармуру

Що може бути більш підходящим варіантом для оформлення ландшафту, ніж фонтан, основа якого виготовлена з мармуру або граніту.

З давніх часів і до цього дня, площі асоціюються з фонтанами і є відмінною прикрасою для них. Сьогодні фонтани виконуються в різних дизайнах, а сучасні досягнення і розробки дозволяють оснащувати їх музикою або електричним підсвічуванням, що сприяє тому, щоб фонтани були ще гарніше. Сучасна дизайнерська думка дає можливість виконувати фонтани в різних стилях, застосовувати різні елементи оформлення.

«Антік» надає своїм клієнтам величезний вибір конструкцій:

  • Як маленькі, так і великі фонтани;
  • Як фонтани зовнішні, так і внутрішні;
  • Як паркові конструкції, так і садові.

Незалежно від місця розташування фонтану, виконаного з мармуру або граніту, – це завжди красиво, елегантно, вишукано. Сьогодні є величезна кількість способів, технологій виготовлення фонтанів, завдяки чому, придбати цю конструкцію в даний час може кожен.

Величезну роль в естетичності, функціональності і експлуатаційних характеристиках фонтану грає матеріал, з якого він був виконаний. Так, жоден штучний матеріал не складе гідну конкуренцію натуральним матеріалам (граніту, мармуру).

Фонтан з мармуру завжди виглядає розкішно. При цьому його розміри особливої ролі не грають – навіть невеликий фонтан – це вишукано. Він може бути виготовлений в різних формах, і мати скульптурні композиції.

Граніт – один з найбільш міцних матеріалів, подарованих людині самою природою. Це сприяє тому, що термін експлуатації фонтану з граніту буде дуже довгим. При цьому конструкції не буде потрібно особливий догляд, в тому числі, взимку. Що стосується кольору і текстури, за цими параметрами граніт здатний задовольнити побажання будь-якого замовника. Цей натуральний камінь є чудовим матеріалом для виготовлення паркових, вуличних фонтанів.

Граніт завжди уособлював собою вишукування, розкіш, надійність і багатство. Фонтан з граніту, встановлений у дворі будинку, здатний дати відчуття спокою, стабільності, спокою, яке дасть звук розмірено дзюрчання води. Фонтани із граніту біля офісу, готелю, ресторану – ознака надійності підприємства або закладу, його солідності. Фонтан на площі або вулиці міста – радість для його мешканців і символ його процвітання.